Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to uk_UA translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
uk_UA: &Копіювати

en: &Delete
uk_UA: &Видалити

en: &Develop
uk_UA: &Розробка

en: &Edit
uk_UA: &Редагувати

en: &File
uk_UA: &Файл

en: &Help
uk_UA: &Довідка

en: &Log Out
uk_UA: &Вийти із системи

en: &Minimize to Tray
uk_UA: &Згорунти в трей

en: &Next
uk_UA: &Далі

en: &Open Miniplayer
uk_UA: &Відкрити Мініпрогравач

en: &Paste
uk_UA: &Вставити

en: &Pause
uk_UA: &Пауза

en: &Play
uk_UA: &Відтворити

en: &Playback
uk_UA: &Відтворення

en: &Redo
uk_UA: &Повторити

en: &Reload
uk_UA: &Перезавантажити

en: &Repeat
uk_UA: &Повторювати

en: &Reset Zoom
uk_UA: &Скинути масштаб

en: &Show Spotify
uk_UA: &Показати Spotify

en: &Shuffle
uk_UA: &Перемішати

en: &Troubleshooting
uk_UA: &Усунення несправностей

en: &Undo
uk_UA: &Скасувати

en: &View
uk_UA: &Переглянути

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
uk_UA: Доступна новіша версія Spotify, однак під час автоматичного оновлення виникла помилка. Можливо, Spotify було встановлено з використанням іншого акаунту. Ви можете й далі користуватися поточною версією додатка або перевстановити його вручну, натиснувши посилання нижче.

en: About Spotify
uk_UA: Про Spotify

en: Actual Size
uk_UA: Дійсний розмір

en: Add to Liked Songs
uk_UA: Додати до пісень, що сподобалися

en: All Files
uk_UA: Усі файли

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
uk_UA: Дійсно вимкнути апаратне прискорення?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
uk_UA: Дійсно вимкнути апаратне прискорення?
    
    Це вимкне використання графічного процесора на вашому комп’ютері. У деяких випадках це може усунути проблеми із графікою, однак екран Spotify оновлюватиметься повільніше.
    
    Щоб активувати цю зміну, перезапустіть Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
uk_UA: Дійсно ввімкнути апаратне прискорення?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
uk_UA: Дійсно ввімкнути апаратне прискорення?
    
    Це ввімкне використання графічного процесора на вашому комп’ютері. Через це, можливо, екран Spotify оновлюватиметься швидше, однак інколи виникатимуть проблеми із графікою.
    
    Щоб активувати цю зміну, перезапустіть Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
uk_UA: Дійсно скинути дані додатка?
    
    Додаток буде скинуто до початкового стану та перезапущено. Ваш сеанс роботи в додатку буде завершено й вам доведеться зайти в нього знову.

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Audio Files
uk_UA: Файли аудіо

en: Bring All to Front
uk_UA: Усе на передній план

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Continue on this device
uk_UA: Продовжити на цьому пристрої

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy Version Info
uk_UA: Копіювати інформацію про версію

en: Cu&t
uk_UA: &Вирізати

en: Custom Files
uk_UA: Інші файли

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Develop
uk_UA: Розробка

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
uk_UA: Вимкнути &апаратне прискорення й перезапустити

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
uk_UA: Вимкнути апаратне прискорення й перезапустити

en: Disable and Restart
uk_UA: Вимкнути та перезапустити

en: Do not show this message again
uk_UA: Більше не показувати це повідомлення

en: E&xit
uk_UA: &Вийти

en: Edit
uk_UA: Змінити

en: Emoji & Symbols
uk_UA: Емодзі та символи

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
uk_UA: Увімкнути &апаратне прискорення й перезапустити

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
uk_UA: Увімкнути апаратне прискорення й перезапустити

en: Enable and Restart
uk_UA: Увімкнути та перезапустити

en: File
uk_UA: Файл

en: Filter
uk_UA: Фільтрувати

en: Go Back
uk_UA: Назад

en: Go Forward
uk_UA: Уперед

en: Hardware Acceleration
uk_UA: Апаратне прискорення

en: Help
uk_UA: Довідка

en: Hide Others
uk_UA: Приховати інші служби

en: Hide Spotify
uk_UA: Приховати Spotify

en: Image Files
uk_UA: Файли зображень

en: Licensing Information
uk_UA: Відомості про ліцензії

en: Liked Songs
uk_UA: Пісні, що сподобалися

en: Local Files
uk_UA: Локальні файли

en: Log Out
uk_UA: Вийти

en: Migrating Spotify Cache
uk_UA: Переміщення кешу Spotify

en: Minimize
uk_UA: Згорнути

en: New Playlist
uk_UA: Новий плейліст

en: New Playlist Folder
uk_UA: Нова папка з плейлістами

en: Next
uk_UA: Далі

en: Not now
uk_UA: Не зараз

en: Offline Mode
uk_UA: Режим офлайн

en: Open File
uk_UA: Відкрити файл

en: Open Spotify
uk_UA: Відкрити Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
uk_UA: Відкрийте Spotify, щоб продовжити з того місця, де ви зупинилися.

en: P&references...
uk_UA: &Налаштування…

en: P&revious
uk_UA: &Назад

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Pause
uk_UA: Пауза

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Playback
uk_UA: Відтворення

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Private Session
uk_UA: Приватний сеанс

en: Quit Spotify
uk_UA: Закрити Spotify

en: Recently Played
uk_UA: Нещодавно відтворені

en: Redo
uk_UA: Повторити

en: Reload
uk_UA: Перезавантажити

en: Remove from Liked Songs
uk_UA: Вилучити з пісень, що сподобалися

en: Repeat
uk_UA: Повторювати

en: Report &Issue...
uk_UA: Повідомити про &проблему…

en: Report Issue...
uk_UA: Повідомити про проблему…

en: Reset &App Data and Restart
uk_UA: Скинути &дані додатка й перезапустити

en: Reset App Data and Restart
uk_UA: Скинути дані додатка й перезапустити

en: Restart Spotify
uk_UA: Перезапустити Spotify

en: SCTA Information
uk_UA: Про SCTA

en: Search
uk_UA: Шукати

en: Seek Backward
uk_UA: Перемотати назад

en: Seek Forward
uk_UA: Перемотати вперед

en: Select &All
uk_UA: Вибрати &все

en: Select All
uk_UA: Вибрати все

en: Services
uk_UA: Служби

en: Show &Logs in Explorer
uk_UA: Показати &журнали в Explorer

en: Show All
uk_UA: Показати всі служби

en: Show Logs in Finder
uk_UA: Показати журнали у Finder

en: Shuffle
uk_UA: Перемішати

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Spotify Community
uk_UA: Спільнота Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
uk_UA: Не вдалось оновити Spotify

en: Spotify Help
uk_UA: Довідка Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
uk_UA: Spotify потрібен ваш дозвіл на встановлення оновленої версії додатка.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
uk_UA: Кеш містить локальні копії музичних матеріалів, плейлістів і обкладинок альбому.

en: Third-party Software
uk_UA: Стороннє програмне забезпечення

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
uk_UA: Це вимкне використання графічного процесора на вашому комп’ютері. У деяких випадках це може усунути проблеми із графікою, однак екран Spotify оновлюватиметься повільніше.
    
    Щоб активувати цю зміну, перезапустіть Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
uk_UA: Це ввімкне використання графічного процесора на вашому комп’ютері. Через це, можливо, екран Spotify оновлюватиметься швидше, однак інколи виникатимуть проблеми із графікою.
    
    Щоб активувати цю зміну, перезапустіть Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
uk_UA: Додаток буде скинуто до початкового стану та перезапущено. Ваш сеанс роботи в додатку буде завершено й вам доведеться зайти в нього знову.

en: Troubleshooting
uk_UA: Усунення несправностей

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Video Files
uk_UA: Файли відео

en: View
uk_UA: Переглянути

en: Volume &Down
uk_UA: &Зменшити гучність

en: Volume &Up
uk_UA: &Збільшити гучність

en: Volume Down
uk_UA: Зменшити гучність

en: Volume Up
uk_UA: Збільшити гучність

en: Window
uk_UA: Вікно

en: Windows (32 bit)
uk_UA: Windows (32-розрядна)

en: Windows (64 bit)
uk_UA: Windows (64-розрядна)

en: Your &Account
uk_UA: Ваш &акаунт

en: Your Account
uk_UA: Ваш акаунт

en: Zoom
uk_UA: Розгорнути

en: Zoom &In
uk_UA: &Збільшити

en: Zoom &Out
uk_UA: &Зменшити

en: Zoom In
uk_UA: Збільшити

en: Zoom Out
uk_UA: Зменшити

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
uk_UA: Spotify шукатиме аудіофайли у вашій папці "Музика". Вони відображатимуться на бічній панелі, якщо в налаштуваннях Spotify активовано параметр "Локальні файли".

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
uk_UA: Це дасть змогу Spotify знаходити пристрої з підтримкою Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
uk_UA: Spotify шукатиме аудіофайли у вашій папці "Завантаження". Вони відображатимуться на бічній панелі, якщо в налаштуваннях Spotify активовано параметр "Локальні файли".

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
uk_UA: Ви зможете слухати треки на різних пристроях. Spotify також отримає доступ до локальних аудіофайлів.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
uk_UA: Інсталятор Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
uk_UA: Інсталятор Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
uk_UA: Spotify потрібен дозвіл на встановлення.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
uk_UA: Закрийте Spotify і спробуйте знову

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
uk_UA: Продовжити у фоновому режимі

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
uk_UA: Під час завантаження Spotify сталася помилка.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
uk_UA: Помилка завантаження. Повторна спроба відбудеться через %1$d с.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
uk_UA: Завантаження Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
uk_UA: Під час розпакування файлу Spotify сталася помилка.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
uk_UA: Не вдалося встановити Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
uk_UA: Не вдалося встановити Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
uk_UA: Помилка встановлення

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
uk_UA: Завантажити із сайту Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
uk_UA: Продовжити встановлення

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
uk_UA: Установлення Spotify майже завершено. Дійсно закрити?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
uk_UA: Установлення не завершено

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
uk_UA: Установлення Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
uk_UA: Про інсталяційний файл Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
uk_UA: Усе на передній план

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
uk_UA: Довідка

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
uk_UA: Приховати інсталяційний файл Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
uk_UA: Приховати інші служби

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
uk_UA: Інсталяційний файл Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
uk_UA: Довідка щодо інсталяційного файлу Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
uk_UA: Згорнути

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
uk_UA: Закрити інсталяційний файл Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
uk_UA: Служби

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
uk_UA: Показати всі служби

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
uk_UA: Вікно

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
uk_UA: Розгорнути

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
uk_UA: Під час підключення завантаженого образу диска Spotify сталася помилка.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
uk_UA: Не переміщувати

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
uk_UA: Перемістити до папки "Додатки"

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
uk_UA: Не вдалося перемістити до папки "Додатки"

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
uk_UA: Це дасть змогу не захаращувати папку "Завантаження".

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
uk_UA: Зауважте, що для цього потрібен пароль адміністратора.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
uk_UA: За вашої згоди можливе автоматичне переміщення до папки "Додатки".

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
uk_UA: Перемісти до папки "Додатки"?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
uk_UA: Перемістити до папки "Додатки" у вашій папці головної сторінки?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
uk_UA: Закрити

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
uk_UA: На жаль, ця версія Spotify призначена для macOS %1$s або новішої версії.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
uk_UA: Знайти файли для встановлення попередніх версій

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
uk_UA: Непідтримувана платформа

en: unknown
uk_UA: Невідомо
