Spotify 1.2.92.0.g0d749c41 - en to he_IL translation catalogue (184 entries)

en: &Copy
he_IL: &העתקה

en: &Delete
he_IL: &מחיקה

en: &Develop
he_IL: &פיתוח

en: &Edit
he_IL: &עריכה

en: &File
he_IL: &קובץ

en: &Help
he_IL: &עזרה

en: &Log Out
he_IL: &התנתקות

en: &Minimize to Tray
he_IL: &הקטנה למגש

en: &Next
he_IL: &הבא

en: &Open Miniplayer
he_IL: &פתיחת המיני נגן

en: &Paste
he_IL: &הדבקה

en: &Pause
he_IL: &השהיה

en: &Play
he_IL: &הפעלה

en: &Playback
he_IL: &ניגון

en: &Redo
he_IL: &ביצוע מחדש

en: &Reload
he_IL: &טעינה מחדש

en: &Repeat
he_IL: &השמעה חוזרת

en: &Reset Zoom
he_IL: &איפוס מרחק

en: &Show Spotify
he_IL: &הצגת Spotify

en: &Shuffle
he_IL: &השמעה אקראית

en: &Troubleshooting
he_IL: &פתרון בעיות

en: &Undo
he_IL: &ביטול הפעולה

en: &View
he_IL: &תצוגה

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
he_IL: קיים שדרוג חדש של Spotify, אבל השדרוג האוטומטי נכשל. ייתכן שהסיבה לכך היא ש-Spotify הותקן עם חשבון משתמש אחר. אפשר להמשיך להשתמש בגרסה הנוכחית או להתקין מחדש באופן ידני באמצעות הקישור שלמטה.

en: About Spotify
he_IL: אודות Spotify

en: Actual Size
he_IL: הגודל המקורי

en: Add to Liked Songs
he_IL: הוספה לשירים שאהבתם

en: All Files
he_IL: כל הקבצים

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
he_IL: בטוח שאתם רוצים להשבית את האצת החומרה?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
he_IL: בטוח שברצונכם להשבית את האצת החומרה?פעולה זו תשבית את השימוש במעבד הגרפי (GPU) של המחשב, שיכול לפתור לפעמים בעיות גרפיות, אך גם עלול להאט את Spotify בעת רענון המסך.
    
    כדי שההגדרה תיכנס לתוקף, צריך להפעיל מחדש את Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
he_IL: בטוח שאתם רוצים להשבית את האצת החומרה?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
he_IL: בטוח שברצונכם להפעיל את האצת החומרה?פעולה זו תפעיל את השימוש במעבד הגרפי (GPU) של המחשב, שיכול לעזור ל-Spotify לפעול מהר יותר בעת רענון המסך, אך לעיתים רחוקות גם עלול לגרום לבעיות גרפיות.
    
    כדי שההגדרה תיכנס לתוקף, צריך להפעיל מחדש את Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
he_IL: בטוחים שאתם רוצים לאפס את נתוני האפליקציה?
    
    הפעולה תאפס את האפליקציה למצב המקורי ותפעיל אותה מחדש. תנותקו מהחשבון ותצטרכו להתחבר שוב.

en: Are you sure?
he_IL: בטוחים?

en: Audio Files
he_IL: קובצי אודיו

en: Bring All to Front
he_IL: כל החלונות קדימה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Close
he_IL: סגירה

en: Continue on this device
he_IL: המשך הפעולה במכשיר הזה

en: Copy
he_IL: העתקה

en: Copy Version Info
he_IL: העתקת פרטי הגרסה

en: Cu&t
he_IL: &גזירה

en: Custom Files
he_IL: קבצים בהתאמה אישית

en: Cut
he_IL: גזירה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Develop
he_IL: פיתוח

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
he_IL: השביתו את &האצת החומרה והתחילו מחדש

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
he_IL: השביתו את האצת החומרה והתחילו מחדש

en: Disable and Restart
he_IL: השבתה והפעלה מחדש

en: Do not show this message again
he_IL: אל תציג שוב את ההודעה הזאת

en: E&xit
he_IL: &יציאה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Emoji & Symbols
he_IL: אמוג׳י וסמלים

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
he_IL: הפעילו את &האצת החומרה והתחילו מחדש

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
he_IL: הפעילו את האצת החומרה והתחילו מחדש

en: Enable and Restart
he_IL: הפעלה והפעלה מחדש

en: File
he_IL: קובץ

en: Filter
he_IL: סינון

en: Go Back
he_IL: חזרה

en: Go Forward
he_IL: מעבר קדימה

en: Hardware Acceleration
he_IL: האצת חומרה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Hide Others
he_IL: הסתרת האחרים

en: Hide Spotify
he_IL: הסתרת Spotify

en: Image Files
he_IL: קובצי תמונות

en: Licensing Information
he_IL: פרטי רישוי

en: Liked Songs
he_IL: שירים שאהבתם

en: Local Files
he_IL: קבצים מקומיים

en: Log Out
he_IL: התנתקות

en: Migrating Spotify Cache
he_IL: העברת המטמון של Spotify מתבצעת

en: Minimize
he_IL: גודל מינימלי

en: New Playlist
he_IL: פלייליסט חדש

en: New Playlist Folder
he_IL: תיקיית פלייליסט חדש

en: Next
he_IL: הבא

en: Not now
he_IL: לא עכשיו

en: Offline Mode
he_IL: מצב לא מקוון

en: Open File
he_IL: לפתיחת הקובץ

en: Open Spotify
he_IL: לפתיחת Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
he_IL: פתחו את Spotify כדי להמשיך מהמקום שבו הפסקתם.

en: P&references...
he_IL: &העדפות

en: P&revious
he_IL: &הקודם

en: Paste
he_IL: הדבקה

en: Pause
he_IL: השהיה

en: Play
he_IL: הפעלה

en: Playback
he_IL: ניגון

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Private Session
he_IL: השמעה פרטית

en: Quit Spotify
he_IL: יציאה מ-Spotify

en: Recently Played
he_IL: נוגנו לאחרונה

en: Redo
he_IL: ביצוע מחדש

en: Reload
he_IL: טעינה מחדש

en: Remove from Liked Songs
he_IL: הסרה מהשירים שאהבתם

en: Repeat
he_IL: השמעה חוזרת

en: Report &Issue...
he_IL: דיווח &על בעיה...

en: Report Issue...
he_IL: דיווח על בעיה…

en: Reset &App Data and Restart
he_IL: אפסו את &נתוני האפליקציה והתחילו מחדש

en: Reset App Data and Restart
he_IL: אפסו את נתוני האפליקציה והתחילו מחדש

en: Restart Spotify
he_IL: הפעלה מחדש של Spotify

en: SCTA Information
he_IL: פרטי SCTA

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Seek Backward
he_IL: חיפוש אחורה

en: Seek Forward
he_IL: חיפוש קדימה

en: Select &All
he_IL: בחירת &הכול

en: Select All
he_IL: בחירת הכול

en: Services
he_IL: שירותים

en: Show &Logs in Explorer
he_IL: הצגת &היומנים ב-Explorer

en: Show All
he_IL: כל התוצאות

en: Show Logs in Finder
he_IL: הצגת היומנים ב-Finder

en: Shuffle
he_IL: השמעה אקראית

en: Skip
he_IL: דילוג

en: Spotify Community
he_IL: קהילת Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
he_IL: הייתה בעיה בשדרוג Spotify

en: Spotify Help
he_IL: עזרה של Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
he_IL: כדי להתקין עדכון עליכם לתת ל-Spotify הרשאה.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
he_IL: המטמון מכיל עותקים מקומיים של נתוני מוזיקה, פלייליסטים ועטיפות אלבומים.

en: Third-party Software
he_IL: תוכנת צד שלישי

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
he_IL: פעולה זו תשבית את השימוש במעבד הגרפי (GPU) במחשב, שיכול לפתור לפעמים בעיות גרפיות, אך גם עלול להאט את Spotify בעת רענון המסך.
    
    כדי שההגדרה תיכנס לתוקף צריך להפעיל מחדש את Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
he_IL: פעולה זו תפעיל את השימוש במעבד הגרפי (GPU) במחשב, שיכול לעזור ל-Spotify לפעול מהר יותר בעת רענון המסך, אך לעיתים רחוקות גם עלול לגרום לבעיות גרפיות.
    
    כדי שההגדרה תיכנס לתוקף צריך להפעיל מחדש את Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
he_IL: הפעולה תאפס את האפליקציה למצב המקורי ותפעיל אותה מחדש. תנותקו מהחשבון ותצטרכו להתחבר שוב.

en: Troubleshooting
he_IL: פתרון בעיות

en: Undo
he_IL: ביטול הפעולה

en: Video Files
he_IL: קובצי וידאו

en: View
he_IL: תצוגה

en: Volume &Down
he_IL: &הפחתת עוצמת השמע

en: Volume &Up
he_IL: &הגברת עוצמת השמע

en: Volume Down
he_IL: הפחתת עוצמת השמע

en: Volume Up
he_IL: הגברת עוצמת השמע

en: Window
he_IL: חלון

en: Your &Account
he_IL: &החשבון שלך

en: Your Account
he_IL: החשבון שלך

en: Zoom
he_IL: מרחק מהתצוגה

en: Zoom &In
he_IL: &התקרבות

en: Zoom &Out
he_IL: &התרחקות

en: Zoom In
he_IL: התקרבות

en: Zoom Out
he_IL: התרחקות

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
he_IL: Spotify תסרוק את תיקיית המוזיקה שלכם כדי למצוא קובצי אודיו. תוכלו למצוא אותם בסרגל הניווט הצדדי אם תפעילו את ההגדרה 'קבצים מקומיים' בהגדרות Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
he_IL: זה יאפשר ל-Spotify למצוא אביזרי Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
he_IL: תיקיית ההורדות תיסרק על-ידי Spotify למציאת קובצי אודיו. תוכלו למצוא אותם בניווט הצדדי אם תפעילו את ההגדרה 'קבצים מקומיים' בהגדרות Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
he_IL: הרשאה זו מאפשרת לכם להאזין במכשירים שונים. Spotify תקבל גישה גם לקובצי שמע מקומיים.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
he_IL: קובץ ההתקנה של Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
he_IL: קובץ ההתקנה של Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
he_IL: כדי להתקין, עליכם לתת ל-Spotify הרשאה.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
he_IL: יש לצאת מ-Spotify ולנסות שוב

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
he_IL: המשך ברקע

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן הניסיון להוריד את Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
he_IL: ההורדה נכשלה. יתבצע ניסיון חוזר בעוד %1$d שניות.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
he_IL: הורדת Spotify מתבצעת…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן הניסיון לחלץ את קובצי ההתקנה של Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הניסיון להתקין את Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
he_IL: אירעה שגיאה בניסיון ההתקנה של Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
he_IL: ההתקנה נכשלה

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
he_IL: להורדה מ-Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
he_IL: המשך ההתקנה

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
he_IL: ההתקנה של Spotify כמעט הושלמה. בטוח שאתם רוצים לצאת?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
he_IL: ההתקנה הושלמה

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
he_IL: התקנת Spotify מתבצעת…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
he_IL: אודות התקנת Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
he_IL: כל החלונות קדימה

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
he_IL: עזרה

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
he_IL: הסתרה של התקנת Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
he_IL: הסתרת האחרים

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
he_IL: התקנת Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
he_IL: התקנת העזרה של Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
he_IL: גודל מינימלי

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
he_IL: יציאה מהתקנת Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
he_IL: שירותים

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
he_IL: כל התוצאות

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
he_IL: חלון

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
he_IL: מרחק מהתצוגה

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן הניסיון לפתוח את תמונת הדיסק של Spotify שהורדה.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
he_IL: לא להעביר

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
he_IL: העברה אל תיקיית היישומים

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
he_IL: לא ניתן היה להעביר אל תיקיית היישומים

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
he_IL: כך תיקיית ההורדות תישאר מסודרת.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
he_IL: שימו לב שתידרש לכך סיסמה של מנהל מערכת.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
he_IL: אם תרצו, ניתן להעביר את האפליקציה באופן אוטומטי לתיקיית היישומים.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
he_IL: להעביר אל תיקיית היישומים?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
he_IL: להעביר אל תיקיית היישומים בתיקיית הבית?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
he_IL: יציאה

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
he_IL: מצטערים, הגרסה הזו של Spotify מיועדת ל-macOS מגרסה %1$s ואילך.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
he_IL: מצאו מנהלי התקנה לגרסאות ישנות יותר

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
he_IL: פלטפורמה לא נתמכת

en: unknown
he_IL: לא ידוע
