Spotify 1.2.92.0.ge230f361 - en to ar_EG translation catalogue (184 entries)

en: &Copy
ar_EG: &نسخ

en: &Delete
ar_EG: &مسح

en: &Develop
ar_EG: &تطوير

en: &Edit
ar_EG: &تعديل

en: &File
ar_EG: &ملف

en: &Help
ar_EG: &المساعدة

en: &Log Out
ar_EG: &تسجيل الخروج

en: &Minimize to Tray
ar_EG: &تصغير لمنطقة الإشعارات

en: &Next
ar_EG: &اللي بعده

en: &Open Miniplayer
ar_EG: &فتح المشغِّل الصغير

en: &Paste
ar_EG: &لصق

en: &Pause
ar_EG: &إيقاف مؤقت

en: &Play
ar_EG: &سماع

en: &Playback
ar_EG: &تشغيل

en: &Redo
ar_EG: &إعادة الخطوة

en: &Reload
ar_EG: إعادة التحميل

en: &Repeat
ar_EG: &تكرار

en: &Reset Zoom
ar_EG: &تغيير التكبير/التصغير للوضع الطبيعي

en: &Show Spotify
ar_EG: &عرض Spotify

en: &Shuffle
ar_EG: &تشغيل عشوائي

en: &Troubleshooting
ar_EG: استكشاف الأخطاء وإصلاحها

en: &Undo
ar_EG: &تراجع

en: &View
ar_EG: &عرض

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
ar_EG: فيه ترقية جديدة متوفرة لتطبيق Spotify، بس مقدرناش نعمل الترقية التلقائية. ممكن يكون السبب هو تثبيت Spotify بحساب مستخدم تاني. تقدر تستمر في استخدام الإصدار الحالي أو تعيد التثبيت يدوياً باستخدام الرابط اللي موجود تحت.

en: About Spotify
ar_EG: عن Spotify

en: Actual Size
ar_EG: الحجم الأصلي

en: Add to Liked Songs
ar_EG: إضافة لقايمة "أغاني عجبتني"

en: All Files
ar_EG: كل الملفات

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
ar_EG: متأكد إنك عاوز توقف تسريع الجهاز؟

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ar_EG: متأكد إنك عاوز توقف تسريع الجهاز؟
    
    الإجراء ده هيوقَّف وحدة معالجة الجرافيك (GPU) في الكمبيوتر بتاعك، وده أحياناً بيحل جزء من مشاكل الجرافيك، بس ممكن يخلي سرعة Spotify تقل في وقت رسم الشاشة مرة تانية.
    
    لازم تقفل Spotify وتفتحه تاني علشان تشغَّل الإعداد ده.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
ar_EG: متأكد إنك عاوز تشغَّل تسريع الجهاز؟

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ar_EG: متأكد إنك عاوز تشغَّل تسريع الجهاز؟
    
    الإجراء ده هيفعَّل وحدة معالجة الجرافيك (GPU) في الكمبيوتر بتاعك، وده هيخلي Spotify أسرع في وقت رسم الشاشة مرة تانية، بس أحياناً ممكن يعمل مشاكل في الجرافيك.
    
    لازم تقفل Spotify وتفتحه تاني علشان تشغَّل الإعداد ده.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ar_EG: متأكد من إنك عايز تعيد تعيين بيانات التطبيق؟
    
    سيؤدي هذا إلى إعادة تعيين التطبيق إلى حالته الأصلية وإعادة تشغيله. سيتم تسجيل خروجك ويتعين عليك تسجيل الدخول مرة أخرى.

en: Are you sure?
ar_EG: متأكد؟

en: Audio Files
ar_EG: ملفات الصوت

en: Bring All to Front
ar_EG: اعرض كل النوافذ المفتوحة

en: Cancel
ar_EG: إلغاء

en: Close
ar_EG: قفل

en: Continue on this device
ar_EG: تكملة على الجهاز ده

en: Copy
ar_EG: نسخ

en: Copy Version Info
ar_EG: نسخ معلومات الإصدار

en: Cu&t
ar_EG: &قص

en: Custom Files
ar_EG: الملفات المخصصة

en: Cut
ar_EG: قص

en: Delete
ar_EG: مسح

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
ar_EG: إيقاف وتسريع الجهاز وإعادة تشغيله

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
ar_EG: إيقاف تسريع الجهاز وإعادة تشغيله

en: Disable and Restart
ar_EG: قفل وتشغيل مرة تانية

en: Do not show this message again
ar_EG: متعرضش الرسالة دي تاني

en: E&xit
ar_EG: &خروج

en: Edit
ar_EG: تعديل

en: Emoji & Symbols
ar_EG: الإيموجي والرموز

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
ar_EG: تفعيل وتسريع الجهاز وإعادة تشغيله

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
ar_EG: تفعيل تسريع الجهاز وإعادة تشغيله

en: Enable and Restart
ar_EG: تفعيل وتشغيل مرة تانية

en: File
ar_EG: الملف

en: Filter
ar_EG: تصنيف

en: Go Back
ar_EG: رجوع

en: Go Forward
ar_EG: تقديم

en: Hardware Acceleration
ar_EG: تسريع الجهاز

en: Help
ar_EG: المساعدة

en: Hide Others
ar_EG: إخفاء التطبيقات التانية

en: Hide Spotify
ar_EG: إخفاء Spotify

en: Image Files
ar_EG: ملفات الصور

en: Licensing Information
ar_EG: معلومات الترخيص

en: Liked Songs
ar_EG: أغاني عجبتني

en: Local Files
ar_EG: الملفات

en: Log Out
ar_EG: تسجيل الخروج

en: Migrating Spotify Cache
ar_EG: بننقل ذاكرة التخزين المؤقت في تطبيق Spotify

en: Minimize
ar_EG: تصغير

en: New Playlist
ar_EG: قايمة الأغاني الجديدة

en: New Playlist Folder
ar_EG: مجلد قوايم أغاني جديد

en: Next
ar_EG: اللي بعده

en: Not now
ar_EG: مش دلوقتي

en: Offline Mode
ar_EG: وضع عدم الاتصال بالنت

en: Open File
ar_EG: فتح الملف

en: Open Spotify
ar_EG: فتح Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
ar_EG: افتح Spotify وكمِّل سماع من مكان ما وقفت.

en: P&references...
ar_EG: &تفضيلات...

en: P&revious
ar_EG: &اللي قبله

en: Paste
ar_EG: لصق

en: Pause
ar_EG: توقيف مؤقت

en: Play
ar_EG: تشغيل

en: Playback
ar_EG: التشغيل

en: Preferences
ar_EG: التفضيلات

en: Previous
ar_EG: اللي قبله

en: Private Session
ar_EG: جلسة خاصة

en: Quit Spotify
ar_EG: خروج من Spotify

en: Recently Played
ar_EG: الحاجات اللي شغلتها اليومين اللي فاتو

en: Redo
ar_EG: إعادة

en: Reload
ar_EG: التحميل تاني

en: Remove from Liked Songs
ar_EG: مسح من قايمة "أغاني عجبتني"

en: Repeat
ar_EG: تشغيل تاني

en: Report &Issue...
ar_EG: الإبلاغ عن &مشكلة...

en: Report Issue...
ar_EG: الإبلاغ عن مشكلة...

en: Reset &App Data and Restart
ar_EG: إعادة تعيين وبيانات التطبيق وإعادة تشغيله

en: Reset App Data and Restart
ar_EG: إعادة تعيين بيانات التطبيق وإعادة تشغيله

en: Restart Spotify
ar_EG: قفل Spotify وفتحه تاني

en: SCTA Information
ar_EG: معلومات SCTA

en: Search
ar_EG: بحث

en: Seek Backward
ar_EG: رجوع

en: Seek Forward
ar_EG: تقديم

en: Select &All
ar_EG: &اختيار الكل

en: Select All
ar_EG: اختيار الكل

en: Services
ar_EG: الخدمات

en: Show &Logs in Explorer
ar_EG: عرض ومرات تسجيل الدخول في Explorer

en: Show All
ar_EG: عرض الكل

en: Show Logs in Finder
ar_EG: عرض مرات تسجيل الدخول في Finder

en: Shuffle
ar_EG: تشغيل عشوائي

en: Skip
ar_EG: تخطي

en: Spotify Community
ar_EG: مجتمع Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
ar_EG: Spotify مقدرش يعمل ترقية

en: Spotify Help
ar_EG: Spotify للمساعدة

en: Spotify needs your permission to install an update.
ar_EG: Spotify محتاج الإذن علشان يثبِّت تحديث.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
ar_EG: ذاكرة التخزين المؤقت فيها نُسخ محمَّلة من بيانات الموسيقى وقوايم الأغاني وأغلفة الألبومات.

en: Third-party Software
ar_EG: برامج الجهات الخارجية

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ar_EG: الإجراء ده هيوقف وحدة معالجة الجرافيك (GPU) في الكمبيوتر بتاعك، وده أحياناً بيحل جزء من مشاكل الجرافيك، بس ممكن يخلي سرعة Spotify تقل في وقت رسم الشاشة مرة تانية.
    
    لازم تقفل Spotify وتفتحه تاني علشان تشغَّل الإعداد ده.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
ar_EG: الإجراء ده هيفعَّل وحدة معالجة الجرافيك (GPU) في الكمبيوتر بتاعك، وده هيخلي Spotify أسرع في وقت رسم الشاشة مرة تانية، بس أحياناً ممكن يعمل مشاكل في الجرافيك.
    
    لازم تقفل Spotify وتفتحه تاني علشان تشغَّل الإعداد ده.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
ar_EG: سيؤدي هذا إلى إعادة تعيين التطبيق إلى حالته الأصلية وإعادة تشغيله. سيتم تسجيل خروجك ويتعين عليك تسجيل الدخول مرة أخرى.

en: Troubleshooting
ar_EG: استكشاف الأخطاء وإصلاحها

en: Undo
ar_EG: تراجع

en: Video Files
ar_EG: ملفات الفيديو

en: View
ar_EG: عرض

en: Volume &Down
ar_EG: &توطية الصوت

en: Volume &Up
ar_EG: &تعلية الصوت

en: Volume Down
ar_EG: توطية الصوت

en: Volume Up
ar_EG: تعلية الصوت

en: Window
ar_EG: النافذة

en: Windows (32 bit)
ar_EG: Windows (32 بت)

en: Windows (64 bit)
ar_EG: Windows (64 بت)

en: Your &Account
ar_EG: &حسابك

en: Your Account
ar_EG: حسابك

en: Zoom
ar_EG: تكبير

en: Zoom &In
ar_EG: &تكبير

en: Zoom &Out
ar_EG: &تصغير

en: Zoom In
ar_EG: تكبير

en: Zoom Out
ar_EG: تصغير

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ar_EG: Spotify هيدور على الملفات الصوتية في مجلد الموسيقى. هتلاقيها في لوحة التنقل الجانبية لو شغلت ميزة الملفات من إعدادات Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
ar_EG: ده هيسمح لتطبيق Spotify الاتصال بالأجهزة من خلال Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
ar_EG: Spotify هيدور على الملفات الصوتية في مجلد التنزيلات على جهازك. هتلاقيها في لوحة التنقل الجانبية لو شغلت ميزة الملفات من إعدادات Spotify.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
ar_EG: ده بيسمحلك تسمع اللي إنت عاوزه على أجهزة مختلفة. وكمان هيخلي Spotify يوصل للملفات الصوتية المحلية.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
ar_EG: مثبِّت Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
ar_EG: مثبِّت Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
ar_EG: Spotify محتاج الإذن علشان التثبيت.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
ar_EG: من فضلك اخرج من تطبيق Spotify وحاوِل تاني

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
ar_EG: متابعة في الخلفية

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
ar_EG: في حاجة غلط حصلت وإحنا بنحاول ننزِّل تطبيق Spotify.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
ar_EG: التنزيل مكملش. هنحاول تاني خلال %1$d ثانية.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
ar_EG: بننزِّل تطبيق Spotify دلوقتي…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
ar_EG: في حاجة غلط حصلت وإحنا بنحاول نستخرج تطبيق Spotify.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ar_EG: في حاجة غلط حصلت وإحنا بنحاول نثبِّت تطبيق Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
ar_EG: في حاجة غلط حصلت وإحنا بنحاول نثبِّت تطبيق Spotify.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
ar_EG: التثبيت مكملش

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
ar_EG: تنزيل من Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
ar_EG: متابعة التثبيت

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
ar_EG: عملية تثبيت Spotify قرَّبت تخلص. متأكد إنك عاوز تخرج؟

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
ar_EG: التثبيت مش كامل

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
ar_EG: بنثبِّت Spotify دلوقتي…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
ar_EG: معلومات عن تثبيت Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
ar_EG: اعرض كل النوافذ المفتوحة

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
ar_EG: المساعدة

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
ar_EG: إخفاء تثبيت Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
ar_EG: إخفاء التطبيقات التانية

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
ar_EG: تثبيت Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
ar_EG: المساعدة في تثبيت Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
ar_EG: تصغير

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
ar_EG: وقف تثبيت Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
ar_EG: الخدمات

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
ar_EG: عرض الكل

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
ar_EG: النافذة

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
ar_EG: تكبير

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
ar_EG: في حاجة غلط حصلت وإحنا بنحاول نثبِّت صورة قرص تطبيق Spotify اللي نزلت.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
ar_EG: بلاش تنقل التطبيق

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
ar_EG: نقل لمجلد التطبيقات

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
ar_EG: مقدرناش ننقل التطبيق لمجلد التطبيقات

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
ar_EG: ده هيحافظ على ترتيب مجلد التنزيلات.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
ar_EG: لاحِظ إن الإجراء ده هيحتاج كلمة مرور المسؤول.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
ar_EG: أقدر أنقل نفسي لمجلد التطبيقات لو تحب.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
ar_EG: تحب أتنقل لمجلد التطبيقات؟

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
ar_EG: تحب أتنقل لمجلد التطبيقات في مجلد الصفحة الرئيسية؟

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
ar_EG: خروج

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
ar_EG: Sorry, this version of Spotify is for macOS %1$s or later.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
ar_EG: المنصة مش مدعومة

en: unknown
ar_EG: مش معروف
