Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to sl_SI translation catalogue (187 entries)

en: &Copy
sl_SI: &Kopiraj

en: &Delete
sl_SI: Iz&briši

en: &Develop
sl_SI: &Razvij

en: &Edit
sl_SI: &Uredi

en: &File
sl_SI: &Datoteka

en: &Help
sl_SI: &Pomoč

en: &Log Out
sl_SI: &Odjava

en: &Minimize to Tray
sl_SI: &Minimiraj v sistemsko vrstico

en: &Next
sl_SI: &Naslednji

en: &Open Miniplayer
sl_SI: &Odpri minipredvajalnik

en: &Paste
sl_SI: &Prilepi

en: &Pause
sl_SI: &Ustavi

en: &Play
sl_SI: &Predvajaj

en: &Playback
sl_SI: &Predvajanje

en: &Redo
sl_SI: &Uveljavi

en: &Reload
sl_SI: Naloži znova

en: &Repeat
sl_SI: &Ponovi

en: &Reset Zoom
sl_SI: &Ponastavi povečavo

en: &Show Spotify
sl_SI: &Prikaži Spotify

en: &Shuffle
sl_SI: &Predvajaj naključno

en: &Troubleshooting
sl_SI: Odpravljanje težav

en: &Undo
sl_SI: &Razveljavi

en: &View
sl_SI: &Pogled

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
sl_SI: Na voljo je nova nadgradnja za Spotify, vendar samodejna nadgradnja ni uspela. Morda je bil Spotify nameščen z drugim uporabniškim računom. Še naprej lahko uporabljaš trenutno različico ali Spotify znova ročno namestiš prek spodnje povezave.

en: About Spotify
sl_SI: O Spotifyu

en: Actual Size
sl_SI: Dejanska velikost

en: Add to Liked Songs
sl_SI: Dodaj med všečkane skladbe

en: All Files
sl_SI: Vse datoteke

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
sl_SI: Res želiš onemogočiti strojno pospeševanje?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sl_SI: Res želiš onemogočiti strojno pospeševanje?
    
    To bo onemogočilo uporabo grafičnega procesorja (GPE) v tvojem računalniku, ki lahko včasih odpravi težave z grafiko, lahko pa tudi upočasni Spotify pri vnovičnem izrisu zaslona.
    
    Da bo ta nastavitev začela veljati, znova zaženi Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
sl_SI: Res želiš omogočiti strojno pospeševanje?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sl_SI: Res želiš omogočiti strojno pospeševanje?
    
    To bo omogočilo uporabo grafičnega procesorja (GPE) v tvojem računalniku, zaradi česar bo Spotify hitrejši pri vnovičnem izrisu zaslona, vendar lahko v redkih primerih povzroči težave z grafiko.
    
    Da bo ta nastavitev začela veljati, znova zaženi Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sl_SI: Res želiš ponastaviti podatke aplikacije?
    
    S tem povrneš aplikacijo v izvorno stanje in jo znova zaženeš. Prijaviti se boš moral/-a znova.

en: Are you sure?
sl_SI: Si prepričan/-a?

en: Audio Files
sl_SI: Zvočne datoteke

en: Bring All to Front
sl_SI: Postavi vsa okna v ospredje

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Continue on this device
sl_SI: Nadaljuj v tej napravi

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy Version Info
sl_SI: Kopiraj informacije o različici

en: Cu&t
sl_SI: &Izreži

en: Custom Files
sl_SI: Datoteke po meri

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Develop
sl_SI: Razvij

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
sl_SI: Onemogoči strojno pospeševanje in znova zaženi

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
sl_SI: Onemogoči strojno pospeševanje in znova zaženi

en: Disable and Restart
sl_SI: Onemogoči in zaženi znova

en: Do not show this message again
sl_SI: Tega sporočila ne prikazuj več.

en: E&xit
sl_SI: &Zapri

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Emoji & Symbols
sl_SI: Emoji in simboli

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
sl_SI: Omogoči &strojno pospeševanje in znova zaženi

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
sl_SI: Omogoči strojno pospeševanje in znova zaženi

en: Enable and Restart
sl_SI: Omogoči in zaženi znova

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Go Back
sl_SI: Pojdi nazaj

en: Go Forward
sl_SI: Pojdi naprej

en: Hardware Acceleration
sl_SI: Strojno pospeševanje

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Hide Others
sl_SI: Skrij druge

en: Hide Spotify
sl_SI: Skrij Spotify

en: Image Files
sl_SI: Slikovne datoteke

en: Licensing Information
sl_SI: Informacije o licenciranju

en: Liked Songs
sl_SI: Všečkane skladbe

en: Local Files
sl_SI: Lokalne datoteke

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Migrating Spotify Cache
sl_SI: Selitev predpomnilnika Spotify

en: Minimize
sl_SI: Pomanjšaj

en: New Playlist
sl_SI: Nov seznam predvajanja

en: New Playlist Folder
sl_SI: Nova mapa seznama predvajanja

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: Not now
sl_SI: Ne zdaj

en: Offline Mode
sl_SI: Način brez povezave

en: Open File
sl_SI: Odpri datoteko

en: Open Spotify
sl_SI: Odpri Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
sl_SI: Odpri Spotify in nadaljuj tam, kjer si končal/-a.

en: P&references...
sl_SI: &Nastavitve …

en: P&revious
sl_SI: &Prejšnji

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Pause
sl_SI: Ustavi

en: Play
sl_SI: Predvajaj

en: Playback
sl_SI: Predvajanje

en: Preferences
sl_SI: Nastavitve

en: Previous
sl_SI: Prejšnja

en: Private Session
sl_SI: Zasebna seja

en: Quit Spotify
sl_SI: Zapri Spotify

en: Recently Played
sl_SI: Nedavno predvajano

en: Redo
sl_SI: Uveljavi

en: Reload
sl_SI: Naloži znova

en: Remove from Liked Songs
sl_SI: Odstrani iz všečkanih skladb

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Report &Issue...
sl_SI: Prijava &težave ...

en: Report Issue...
sl_SI: Prijava težave ...

en: Reset &App Data and Restart
sl_SI: Ponastavi &podatke aplikacije in znova zaženi

en: Reset App Data and Restart
sl_SI: Ponastavi podatke aplikacije in znova zaženi

en: Restart Spotify
sl_SI: Znova zaženi Spotify

en: SCTA Information
sl_SI: Informacije SCTA

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Seek Backward
sl_SI: Pomik nazaj

en: Seek Forward
sl_SI: Pomik naprej

en: Select &All
sl_SI: Izberi &vse

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Services
sl_SI: Storitve

en: Show &Logs in Explorer
sl_SI: Prikaži &dnevnike v Raziskovalcu

en: Show All
sl_SI: Prikaži vse

en: Show Logs in Finder
sl_SI: Prikaži dnevnike v storitvi Finder

en: Shuffle
sl_SI: Predvajaj naključno

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Spotify Community
sl_SI: Skupnost Spotify

en: Spotify Failed to Upgrade
sl_SI: Nadgradnja Spotifya ni uspela

en: Spotify Help
sl_SI: Pomoč za Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
sl_SI: Spotify potrebuje tvoje dovoljenje za namestitev posodobitve.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
sl_SI: Predpomnilnik vsebuje lokalne kopije glasbenih podatkov, sezname predvajanj in naslovnico albuma.

en: Third-party Software
sl_SI: Programska oprema drugih ponudnikov

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sl_SI: To bo onemogočilo uporabo grafičnega procesorja (GPE) v tvojem računalniku, ki lahko včasih odpravi težave z grafiko, lahko pa tudi upočasni Spotify pri vnovičnem izrisu zaslona.
    
    Da bo ta nastavitev začela veljati, znova zaženi Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
sl_SI: To bo omogočilo uporabo grafičnega procesorja (GPE) v tvojem računalniku, zaradi česar bo Spotify hitrejši pri vnovičnem izrisu zaslona, vendar lahko v redkih primerih povzroči težave z grafiko.
    
    Da bo ta nastavitev začela veljati, znova zaženi Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
sl_SI: S tem povrneš aplikacijo v izvorno stanje in jo znova zaženeš. Prijaviti se boš moral/-a znova.

en: Troubleshooting
sl_SI: Odpravljanje težav

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Video Files
sl_SI: Video datoteke

en: View
sl_SI: Poglej

en: Volume &Down
sl_SI: Z&nižaj glasnost

en: Volume &Up
sl_SI: Z&višaj glasnost

en: Volume Down
sl_SI: Znižaj glasnost

en: Volume Up
sl_SI: Zvišaj glasnost

en: Window
sl_SI: Okno

en: Windows (32 bit)
sl_SI: Windows (32-bitni)

en: Windows (64 bit)
sl_SI: Windows (64-bitni)

en: Your &Account
sl_SI: Tvoj &račun

en: Your Account
sl_SI: Moj račun

en: Your Episodes
sl_SI: Tvoje epizode

en: Zoom
sl_SI: Povečaj

en: Zoom &In
sl_SI: &Povečaj

en: Zoom &Out
sl_SI: &Pomanjšaj

en: Zoom In
sl_SI: Povečaj

en: Zoom Out
sl_SI: Pomanjšaj

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sl_SI: Spotify bo skeniral tvojo mapo Glasba za zvočne datoteke. Najdeš jih lahko v vrstici za krmarjenje ob strani, če v nastavitvah Spotifya omogočiš lokalne datoteke.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
sl_SI: To bo Spotifyu omogočilo iskanje dodatkov Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
sl_SI: Spotify bo skeniral tvojo mapo Prenosi za zvočne datoteke. Najdeš jih lahko v vrstici za krmarjenje ob strani, če v nastavitvah Spotifya omogočiš lokalne datoteke.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
sl_SI: Omogoča ti poslušanje v različnih napravah. Spotify bo pridobil tudi dostop do lokalnih zvočnih datotek.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
sl_SI: Namestitveni program za Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
sl_SI: Namestitveni program za Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
sl_SI: Spotify potrebuje dovoljenje za namestitev.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
sl_SI: Zapri Spotify in poskusi znova.

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
sl_SI: Nadaljuj v ozadju

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
sl_SI: Pri poskusu prenosa Spotifya je prišlo do težave.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
sl_SI: Prenos ni uspel. Vnovični poskus čez %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
sl_SI: Prenašanje Spotifya …

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
sl_SI: Pri poskusu ekstrahiranja Spotifya je prišlo do težave.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sl_SI: Med namestitvijo Spotifya je prišlo do napake.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
sl_SI: Med namestitvijo Spotifya je prišlo do napake.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
sl_SI: Namestitev ni uspela

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
sl_SI: Prenesi s Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
sl_SI: Nadaljuj namestitev

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
sl_SI: Namestitev Spotifya je skoraj dokončana. Res želiš zapustiti namestitev?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
sl_SI: Namestitev ni dokončana

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
sl_SI: Nameščanje Spotifya …

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
sl_SI: O namestitvi Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
sl_SI: Postavi vsa okna v ospredje

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
sl_SI: Pomoč

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
sl_SI: Skrij namestitev Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
sl_SI: Skrij druge

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
sl_SI: Namesti Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
sl_SI: Namesti pomoč za Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
sl_SI: Pomanjšaj

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
sl_SI: Zapri namestitev Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
sl_SI: Storitve

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
sl_SI: Prikaži vse

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
sl_SI: Okno

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
sl_SI: Povečaj

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
sl_SI: Med poskusom vpenjanja prenesenega posnetka diska Spotify je prišlo do napake.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
sl_SI: Ne premakni

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
sl_SI: Premakni v mapo Aplikacije

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
sl_SI: Ni bilo mogoče premakniti v mapo Aplikacije.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
sl_SI: Tako bo mapa Prenosi urejena.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
sl_SI: Upoštevaj, da bo za to potrebno geslo skrbnika.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
sl_SI: Če želiš, se lahko premaknem v mapo Aplikacije.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
sl_SI: Želiš premakniti v mapo Aplikacije?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
sl_SI: Želiš premakniti v mapo Aplikacije v svoji domači mapi?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
sl_SI: Zapri

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
sl_SI: Žal je ta različica Spotifya namenjena za operacijski sistem macOS %1$s ali novejši.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
sl_SI: Poišči namestitvene programe za starejše različice

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
sl_SI: Nepodprta platforma

en: unknown
sl_SI: neznano
