Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to et_EE translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
et_EE: &Kopeeri

en: &Delete
et_EE: &Kustuta

en: &Develop
et_EE: &Arendus

en: &Edit
et_EE: &Muuda

en: &File
et_EE: &Fail

en: &Help
et_EE: &Spikker

en: &Log Out
et_EE: &Logi välja

en: &Minimize to Tray
et_EE: &Minimeeri salve

en: &Next
et_EE: &Edasi

en: &Open Miniplayer
et_EE: &Ava Miniplayer

en: &Paste
et_EE: &Kleebi

en: &Pause
et_EE: &Peata

en: &Play
et_EE: &Esita

en: &Playback
et_EE: &Taasesitus

en: &Redo
et_EE: &Tee uuesti

en: &Reload
et_EE: &Laadi uuesti

en: &Repeat
et_EE: &Korda

en: &Reset Zoom
et_EE: &Lähtesta suum

en: &Show Spotify
et_EE: &Kuva Spotify

en: &Shuffle
et_EE: &Juhuesitus

en: &Troubleshooting
et_EE: &Tõrkeotsing

en: &Undo
et_EE: &Võta tagasi

en: &View
et_EE: &Kuva

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
et_EE: Uus Spotify versioonitäiendus on saadaval, kuid automaatne täiendamine nurjus. Põhjus võib olla selles, et Spotify installiti teise kasutajakontoga. Võid jätkata praeguse versiooni kasutamist või alloleva lingi kaudu versioonitäienduse käsitsi uuesti installida.

en: About Spotify
et_EE: Teave Spotify kohta

en: Actual Size
et_EE: Tegelik suurus

en: Add to Liked Songs
et_EE: Lisa meeldivaks märgitud laulude hulka

en: All Files
et_EE: Kõik failid

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
et_EE: Kas soovid kindlasti riistvarakiirenduse keelata?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
et_EE: Kas soovid kindlasti riistvarakiirenduse keelata?
    
    Sellega keelatakse sinu arvutis graafikaprotsessori (GPU) kasutamine, mis võib mõnikord lahendada graafikaprobleemid, kuid võib Spotify muuta ka kuva värskendamisel aeglasemaks.
    
    Selle sätte jõustumiseks pead Spotify taaskäivitama.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
et_EE: Kas soovid kindlasti riistvarakiirenduse lubada?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
et_EE: Kas soovid kindlasti riistvarakiirenduse lubada?
    
    Sellega lubatakse sinu arvutis graafikaprotsessori (GPU) kasutamine, mis võib Spotify muuta kuva värskendamisel kiiremaks, kuid võib harvadel juhtudel põhjustada ka graafikaprobleeme.
    
    Selle sätte jõustumiseks pead Spotify taaskäivitama.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
et_EE: Kas soovid kindlasti rakenduse andmed lähtestada?
    
    See lähtestab rakenduse algsesse olekusse ja taaskäivitab selle. Sind logitakse välja, nii et pead uuesti sisse logima.

en: Are you sure?
et_EE: Kas oled kindel?

en: Audio Files
et_EE: Helifailid

en: Bring All to Front
et_EE: Too kõik ette

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: Close
et_EE: Sulge

en: Continue on this device
et_EE: Jätka selles seadmes

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Copy Version Info
et_EE: Kopeeri versiooniteave

en: Cu&t
et_EE: Lõ&ika

en: Custom Files
et_EE: Kohandatud failid

en: Cut
et_EE: Lõika

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Develop
et_EE: Arendus

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
et_EE: Keela &riistvarakiirendus ja taaskäivitamine

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
et_EE: Keela riistvarakiirendus ja taaskäivitamine

en: Disable and Restart
et_EE: Keela ja taaskäivita

en: Do not show this message again
et_EE: Ära seda sõnumit enam kuva

en: E&xit
et_EE: V&älju

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Emoji & Symbols
et_EE: Emotikonid ja sümbolid

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
et_EE: Luba &riistvarakiirendus ja taaskäivitamine

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
et_EE: Luba riistvarakiirendus ja taaskäivitamine

en: Enable and Restart
et_EE: Luba ja taaskäivita

en: File
et_EE: Fail

en: Go Back
et_EE: Tagasi

en: Go Forward
et_EE: Edasi

en: Hardware Acceleration
et_EE: Riistvarakiirendus

en: Help
et_EE: Spikker

en: Hide Others
et_EE: Peida muud

en: Hide Spotify
et_EE: Peida Spotify

en: Image Files
et_EE: Pildifailid

en: Licensing Information
et_EE: Litsentsiteave

en: Liked Songs
et_EE: Meeldivaks märgitud laulud

en: Local Files
et_EE: Kohalikud failid

en: Log Out
et_EE: Logi välja

en: Migrating Spotify Cache
et_EE: Spotify vahemälu üleviimine

en: Minimize
et_EE: Minimeeri

en: New Playlist
et_EE: Uus esitusloend

en: New Playlist Folder
et_EE: Uus esitusloendite kaust

en: Next
et_EE: Edasi

en: Not now
et_EE: Mitte praegu

en: Offline Mode
et_EE: Võrguühenduseta režiim

en: Open File
et_EE: Ava fail

en: Open Spotify
et_EE: Ava Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
et_EE: Ava Spotify, et jätkata sealt, kus pooleli jäi.

en: P&references...
et_EE: E&elistused...

en: P&revious
et_EE: Eel&mine

en: Paste
et_EE: Kleebi

en: Pause
et_EE: Peata

en: Play
et_EE: Esita

en: Playback
et_EE: Taasesitus

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: Previous
et_EE: Tagasi

en: Private Session
et_EE: Privaatne seanss

en: Quit Spotify
et_EE: Sulge Spotify

en: Recently Played
et_EE: Viimati esitatud

en: Redo
et_EE: Tee uuesti

en: Reload
et_EE: Laadi uuesti

en: Remove from Liked Songs
et_EE: Eemalda meeldivaks märgitud laulude seast

en: Repeat
et_EE: Korda

en: Report &Issue...
et_EE: Teata &probleemist...

en: Report Issue...
et_EE: Teata probleemist...

en: Reset &App Data and Restart
et_EE: Lähtesta &rakenduse andmed ja taaskäivita

en: Reset App Data and Restart
et_EE: Lähtesta rakenduse andmed ja taaskäivita

en: Restart Spotify
et_EE: Taaskäivita Spotify

en: SCTA Information
et_EE: SCTA teave

en: Search
et_EE: Otsing

en: Seek Backward
et_EE: Mine tagasi

en: Seek Forward
et_EE: Mine edasi

en: Select &All
et_EE: Vali &kõik

en: Select All
et_EE: Vali kõik

en: Services
et_EE: Teenused

en: Show &Logs in Explorer
et_EE: Kuva &logid Exploreris

en: Show All
et_EE: Kuva kõik

en: Show Logs in Finder
et_EE: Kuva logid rakenduses Finder

en: Shuffle
et_EE: Juhuesitus

en: Skip
et_EE: Jäta vahele

en: Spotify Community
et_EE: Spotify kogukond

en: Spotify Failed to Upgrade
et_EE: Spotify täiendamine nurjus

en: Spotify Help
et_EE: Spotify spikker

en: Spotify needs your permission to install an update.
et_EE: Spotify vajab uuenduse installimiseks sinu luba.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
et_EE: Vahemälu sisaldab muusikaandmete, esitusloendite ja albumite piltide kohalikke koopiaid.

en: Third-party Software
et_EE: Kolmanda osapoole tarkvara

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
et_EE: Sellega keelatakse sinu arvutis graafikaprotsessori (GPU) kasutamine, mis võib mõnikord lahendada graafikaprobleemid, kuid võib Spotify muuta ka kuva värskendamisel aeglasemaks.
    
    Selle sätte jõustumiseks pead Spotify taaskäivitama.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
et_EE: Sellega lubatakse sinu arvutis graafikaprotsessori (GPU) kasutamine, mis võib Spotify muuta kuva värskendamisel kiiremaks, kuid võib harvadel juhtudel põhjustada ka graafikaprobleeme.
    
    Selle sätte jõustumiseks pead Spotify taaskäivitama.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
et_EE: See lähtestab rakenduse algsesse olekusse ja taaskäivitab selle. Sind logitakse välja, nii et pead uuesti sisse logima.

en: Troubleshooting
et_EE: Tõrkeotsing

en: Undo
et_EE: Võta tagasi

en: Video Files
et_EE: Videofailid

en: View
et_EE: Kuva

en: Volume &Down
et_EE: V&ähenda helitugevust

en: Volume &Up
et_EE: S&uurenda helitugevust

en: Volume Down
et_EE: Vähenda helitugevust

en: Volume Up
et_EE: Suurenda helitugevust

en: Window
et_EE: Aken

en: Windows (32 bit)
et_EE: Windows (32-bitine)

en: Windows (64 bit)
et_EE: Windows (64-bitine)

en: Your &Account
et_EE: Sinu &konto

en: Your Account
et_EE: Sinu konto

en: Your Episodes
et_EE: Sinu jaod

en: Zoom
et_EE: Suum

en: Zoom &In
et_EE: &Suurenda

en: Zoom &Out
et_EE: &Vähenda

en: Zoom In
et_EE: Suurenda

en: Zoom Out
et_EE: Vähenda

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
et_EE: Spotify otsib sinu muusikakaustast helifaile. Kui lubad Spotify sätetes kohalikud failid, leiad need helifailid külgmiselt navigeerimisribalt.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
et_EE: See võimaldab Spotifyl leida Bluetoothiga varustatud seadmeid.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
et_EE: Spotify otsib sinu allalaadimiste kaustast helifaile. Kui lubad Spotify sätetes kohalikud failid, leiad need helifailid külgmiselt navigeerimisribalt.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
et_EE: See võimaldab sul erinevate seadmete kaudu kuulata. Lisaks saab Spotify juurdepääsu kohalikele helifailidele.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
et_EE: Spotify installiprogramm

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
et_EE: Spotify installiprogramm

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
et_EE: Spotify vajab installimiseks luba.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
et_EE: Sulge Spotify ja proovi uuesti

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
et_EE: Jätka taustal

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
et_EE: Spotify allalaadimisel ilmnes tõrge.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
et_EE: Allalaadimine nurjus. Proovime uuesti %1$d s pärast.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
et_EE: Spotify allalaadimine…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
et_EE: Spotify lahtipakkimisel ilmnes tõrge.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
et_EE: Spotify installimisel ilmnes tõrge.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
et_EE: Spotify installimisel ilmnes tõrge.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
et_EE: Installimine nurjus

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
et_EE: Laadi alla saidilt Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
et_EE: Jätka installimist

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
et_EE: Spotify installimine on peaaegu lõpule jõudnud. Kas soovid tõesti sulgeda?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
et_EE: Installimine lõpetamata

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
et_EE: Spotify installimine…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
et_EE: Teave Spotify installimise kohta

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
et_EE: Too kõik ette

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
et_EE: Spikker

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
et_EE: Peida Spotify installimine

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
et_EE: Peida muud

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
et_EE: Spotify installimine

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
et_EE: Spotify installimise spikker

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
et_EE: Minimeeri

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
et_EE: Sulge Spotify installimine

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
et_EE: Teenused

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
et_EE: Kuva kõik

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
et_EE: Aken

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
et_EE: Suum

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
et_EE: Allalaaditud Spotify kettatõmmise installimisel ilmnes tõrge.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
et_EE: Ära teisalda

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
et_EE: Teisalda rakenduste kausta

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
et_EE: Rakenduste kausta ei saanud teisaldada

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
et_EE: Nii püsib sinu allalaadimiste kaust korras.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
et_EE: Võta arvesse, et selleks on vaja administraatori parooli.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
et_EE: Soovi korral võin ise teisaldada end rakenduste kausta.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
et_EE: Kas teisaldada rakenduste kausta?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
et_EE: Kas teisaldada avalehel rakenduste kausta?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
et_EE: Sulge

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
et_EE: Kahjuks on see Spotify versioon mõeldud macOS %1$s või uuema versiooni jaoks.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
et_EE: Otsi vanemate versioonide installiprogramme

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
et_EE: Toetuseta platvorm

en: unknown
et_EE: teadmata
