Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to cs_CZ translation catalogue (184 entries)

en: &Copy
cs_CZ: &Kopírovat

en: &Delete
cs_CZ: &Smazat

en: &Develop
cs_CZ: &Vývoj

en: &Edit
cs_CZ: &Upravit

en: &File
cs_CZ: &Soubor

en: &Help
cs_CZ: &Nápověda

en: &Log Out
cs_CZ: &Odhlásit

en: &Minimize to Tray
cs_CZ: &Minimalizovat do oznamovací oblasti

en: &Next
cs_CZ: &Další

en: &Open Miniplayer
cs_CZ: &Otevřít minipřehrávač

en: &Paste
cs_CZ: &Vložit

en: &Pause
cs_CZ: &Pozastavit

en: &Play
cs_CZ: &Přehrát

en: &Playback
cs_CZ: &Přehrávání

en: &Redo
cs_CZ: &Znovu

en: &Reload
cs_CZ: &Načíst znovu

en: &Repeat
cs_CZ: &Opakovat

en: &Reset Zoom
cs_CZ: &Resetovat zoom

en: &Show Spotify
cs_CZ: &Zobrazit Spotify

en: &Shuffle
cs_CZ: &Přehrávat náhodně

en: &Troubleshooting
cs_CZ: Řešení problémů

en: &Undo
cs_CZ: &Zpět

en: &View
cs_CZ: &Zobrazit

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
cs_CZ: K dispozici je nový upgrade Spotify, automatické upgradování se však nezdařilo. Důvodem může být, že byla služba Spotify nainstalována za použití jiného uživatelského účtu. Můžeš pokračovat v používání stávající verze nebo ji ručně přeinstalovat pomocí odkazu uvedeného níže.

en: About Spotify
cs_CZ: O Spotify

en: Actual Size
cs_CZ: Skutečná velikost

en: Add to Liked Songs
cs_CZ: Přidat k oblíbeným skladbám

en: All Files
cs_CZ: Všechny soubory

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
cs_CZ: Opravdu chceš zakázat hardwarovou akceleraci?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
cs_CZ: Opravdu chceš zakázat hardwarovou akceleraci?
    
    Pokud to uděláš, přestane se používat grafický procesor (GPU) ve tvém počítači. To v některých případech pomůže vyřešit problémy s grafikou, ale zároveň to může zpomalit překreslování obrazovky ve Spotify.
    
    Aby se změna nastavení projevila, bude nutné Spotify restartovat.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
cs_CZ: Opravdu chceš povolit hardwarovou akceleraci?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
cs_CZ: Opravdu chceš povolit hardwarovou akceleraci?
    
    Pokud to uděláš, začne se používat grafický procesor (GPU) ve tvém počítači. To může zrychlit překreslování obrazovky ve Spotify, ale v ojedinělých případech to také může způsobit potíže s grafikou.
    
    
    Aby se změna nastavení projevila, bude nutné Spotify restartovat.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
cs_CZ: Opravdu chceš resetovat data aplikace?
    
    Tím se aplikace obnoví do původního stavu a restartuje se. Dojde k tvému odhlášení a budeš se muset přihlásit znovu.

en: Are you sure?
cs_CZ: Víš to jistě?

en: Audio Files
cs_CZ: Zvukové soubory

en: Bring All to Front
cs_CZ: Vše do popředí

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Continue on this device
cs_CZ: Pokračovat na tomhle zařízení

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy Version Info
cs_CZ: Kopírovat informace o verzi

en: Cu&t
cs_CZ: Vy&jmout

en: Custom Files
cs_CZ: Vlastní soubory

en: Cut
cs_CZ: Vyjmout

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Develop
cs_CZ: Vývoj

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
cs_CZ: Zakázat &hardwarovou akceleraci a restartovat

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
cs_CZ: Zakázat hardwarovou akceleraci a restartovat

en: Disable and Restart
cs_CZ: Zakázat a restartovat

en: Do not show this message again
cs_CZ: Tuto zprávu příště nezobrazovat

en: E&xit
cs_CZ: U&končit

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Emoji & Symbols
cs_CZ: Emoji a symboly

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
cs_CZ: Povolit &hardwarovou akceleraci a restartovat

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
cs_CZ: Povolit hardwarovou akceleraci a restartovat

en: Enable and Restart
cs_CZ: Povolit a restartovat

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Go Back
cs_CZ: Přejít zpět

en: Go Forward
cs_CZ: Přejít vpřed

en: Hardware Acceleration
cs_CZ: Hardwarová akcelerace

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Hide Others
cs_CZ: Skrýt ostatní

en: Hide Spotify
cs_CZ: Skrýt Spotify

en: Image Files
cs_CZ: Obrázkové soubory

en: Licensing Information
cs_CZ: Licenční informace

en: Liked Songs
cs_CZ: Oblíbené skladby

en: Local Files
cs_CZ: Místní soubory

en: Log Out
cs_CZ: Odhlásit

en: Migrating Spotify Cache
cs_CZ: Migrace mezipaměti Spotify

en: Minimize
cs_CZ: Minimalizovat

en: New Playlist
cs_CZ: Nový playlist

en: New Playlist Folder
cs_CZ: Nová složka playlistů

en: Next
cs_CZ: Další

en: Not now
cs_CZ: Teď ne

en: Offline Mode
cs_CZ: Režim offline

en: Open File
cs_CZ: Otevřít soubor

en: Open Spotify
cs_CZ: Spustit Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
cs_CZ: Spusť Spotify a pokračuj tam, kde to minule skončilo.

en: P&references...
cs_CZ: M&ožnosti...

en: P&revious
cs_CZ: P&ředchozí

en: Paste
cs_CZ: Vložit

en: Pause
cs_CZ: Pozastavit

en: Play
cs_CZ: Přehrát

en: Playback
cs_CZ: Přehrávání

en: Preferences
cs_CZ: Možnosti

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Private Session
cs_CZ: Soukromá relace

en: Quit Spotify
cs_CZ: Ukončit Spotify

en: Recently Played
cs_CZ: Nedávno přehrané

en: Redo
cs_CZ: Zopakovat

en: Reload
cs_CZ: Znovu načíst

en: Remove from Liked Songs
cs_CZ: Odebrat z oblíbených skladeb

en: Repeat
cs_CZ: Opakovat

en: Report &Issue...
cs_CZ: Nahlásit &problém…

en: Report Issue...
cs_CZ: Nahlásit problém…

en: Reset &App Data and Restart
cs_CZ: Resetovat data &aplikace a restartovat

en: Reset App Data and Restart
cs_CZ: Resetovat data aplikace a restartovat

en: Restart Spotify
cs_CZ: Restartovat Spotify

en: SCTA Information
cs_CZ: Informace o SCTA

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Seek Backward
cs_CZ: Vyhledávat zpět

en: Seek Forward
cs_CZ: Převíjet vpřed

en: Select &All
cs_CZ: Vybrat &vše

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Show &Logs in Explorer
cs_CZ: Zobrazit &záznamy v Exploreru

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show Logs in Finder
cs_CZ: Zobrazit záznamy ve Finderu

en: Shuffle
cs_CZ: Náhodné přehrávání

en: Skip
cs_CZ: Přeskočit

en: Spotify Failed to Upgrade
cs_CZ: Upgradování Spotify se nezdařilo

en: Spotify Help
cs_CZ: Nápověda Spotify

en: Spotify needs your permission to install an update.
cs_CZ: Spotify potřebuje tvé svolení k instalaci aktualizace.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
cs_CZ: Mezipaměť obsahuje místní kopie hudebních dat, playlistů a přebalů alb.

en: Third-party Software
cs_CZ: Software třetích stran

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
cs_CZ: Pokud to uděláš, přestane se používat grafický procesor (GPU) ve tvém počítači. To v některých případech pomůže vyřešit problémy s grafikou, ale zároveň to může zpomalit překreslování obrazovky ve Spotify.
    
    Aby se změna nastavení projevila, bude nutné Spotify restartovat.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
cs_CZ: Pokud to uděláš, začne se používat grafický procesor (GPU) ve tvém počítači. To může zrychlit překreslování obrazovky ve Spotify, ale v ojedinělých případech to také může způsobit potíže s grafikou.
    
    
    Aby se změna nastavení projevila, bude nutné Spotify restartovat.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
cs_CZ: Tím se aplikace obnoví do původního stavu a restartuje se. Dojde k tvému odhlášení a budeš se muset přihlásit znovu.

en: Troubleshooting
cs_CZ: Řešení problémů

en: Undo
cs_CZ: Vrátit zpět

en: Video Files
cs_CZ: Videosoubory

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Volume &Down
cs_CZ: Snížit h&lasitost

en: Volume &Up
cs_CZ: Zvýšit &hlasitost

en: Volume Down
cs_CZ: Snížit hlasitost

en: Volume Up
cs_CZ: Zvýšit hlasitost

en: Window
cs_CZ: Okno

en: Windows (32 bit)
cs_CZ: Windows (32bitová verze)

en: Windows (64 bit)
cs_CZ: Windows (64bitová verze)

en: Your &Account
cs_CZ: Tvůj &účet

en: Your Account
cs_CZ: Tvůj účet

en: Your Episodes
cs_CZ: Tvé epizody

en: Zoom &In
cs_CZ: Přiblíž&it

en: Zoom &Out
cs_CZ: Oddá&lit

en: Zoom In
cs_CZ: Přiblížit

en: Zoom Out
cs_CZ: Oddálit

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
cs_CZ: Spotify ve složce Hudba vyhledá zvukové soubory. Ty se zobrazí v postranním navigačním panelu, pokud máš v nastavení Spotify povolené místní soubory.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
cs_CZ: To umožní Spotify najít příslušenství s Bluetooth.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
cs_CZ: Spotify ve složce stažených položek vyhledá zvukové soubory. Pokud v nastavení Spotify povolíš místní soubory, zobrazí se v postranním navigačním panelu.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
cs_CZ: To ti umožní poslouchat na různých zařízeních. Spotify zároveň získá přístup k místním zvukovým souborům.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
cs_CZ: Instalační program Spotify

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
cs_CZ: Instalační program Spotify

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
cs_CZ: Spotify potřebuje svolení k instalaci.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
cs_CZ: Ukonči prosím Spotify a zkus to znovu

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
cs_CZ: Pokračovat na pozadí

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
cs_CZ: Během pokusu o stažení Spotify došlo k chybě.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
cs_CZ: Stahování se nezdařilo. Další pokus za %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
cs_CZ: Stahování Spotify…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
cs_CZ: Během pokusu o extrakci Spotify došlo k chybě.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
cs_CZ: Během pokusu o instalaci Spotify došlo k chybě.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
cs_CZ: Během pokusu o instalaci Spotify došlo k chybě.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
cs_CZ: Instalace se nezdařila

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
cs_CZ: Stáhnout ze Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
cs_CZ: Pokračovat v instalaci

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
cs_CZ: Instalace Spotify byla téměř dokončena. Opravdu chceš skončit?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
cs_CZ: Instalace je neúplná

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
cs_CZ: Instalace Spotify…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
cs_CZ: O instalaci Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
cs_CZ: Vše do popředí

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
cs_CZ: Nápověda

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
cs_CZ: Skrýt instalaci Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
cs_CZ: Skrýt ostatní

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
cs_CZ: Instalovat Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
cs_CZ: Instalace Nápovědy Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
cs_CZ: Minimalizovat

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
cs_CZ: Ukončit instalaci Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
cs_CZ: Služby

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
cs_CZ: Okno

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
cs_CZ: Během pokusu o připojení staženého obrazu disku Spotify došlo k chybě.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
cs_CZ: Nepřesouvat

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
cs_CZ: Přesunout do složky Aplikace

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
cs_CZ: Přesunutí do složky Aplikace nebylo možné

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
cs_CZ: Složka Stažené položky tak zůstane přehledná.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
cs_CZ: Měj na paměti, že tato operace bude vyžadovat heslo správce.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
cs_CZ: Pokud budeš chtít, mohu se přesunout do složky Aplikace.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
cs_CZ: Přesunout do složky Aplikace?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
cs_CZ: Přesunout do složky Aplikace ve složce Domů?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
cs_CZ: Ukončit

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
cs_CZ: Je nám líto, tahle verze Spotify je určena pro macOS %1$s nebo novější.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
cs_CZ: Najít instalační programy pro starší verze

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
cs_CZ: Nepodporovaná platforma

en: unknown
cs_CZ: neznámá platforma
