Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to bs_BA translation catalogue (186 entries)

en: &Copy
bs_BA: &Kopiraj

en: &Delete
bs_BA: &Izbriši

en: &Develop
bs_BA: &Programiraj

en: &Edit
bs_BA: &Uredi

en: &File
bs_BA: &Fajl

en: &Help
bs_BA: &Pomoć

en: &Log Out
bs_BA: &Odjava

en: &Minimize to Tray
bs_BA: &Minimiziraj na traku

en: &Next
bs_BA: &Sljedeće

en: &Open Miniplayer
bs_BA: &Otvaranje Mini plejera

en: &Paste
bs_BA: &Zalijepi

en: &Pause
bs_BA: &Pauziraj

en: &Play
bs_BA: &Reproduciraj

en: &Playback
bs_BA: &Reprodukcija

en: &Redo
bs_BA: &Ponovi

en: &Reload
bs_BA: &Ponovno učitavanje

en: &Repeat
bs_BA: &Ponovi

en: &Reset Zoom
bs_BA: &Poništi zumiranje

en: &Show Spotify
bs_BA: &Prikaz Spotifya

en: &Shuffle
bs_BA: &Nasumična reprodukcija

en: &Troubleshooting
bs_BA: &Rješavanje problema

en: &Undo
bs_BA: &Poništi

en: &View
bs_BA: &Prikaz

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
bs_BA: Dostupna je nova nadogradnja Spotifyja, ali automatska nadogradnja nije uspjela. Razlog bi mogao biti taj da je Spotify instaliran s drugim korisničkim računom. Možete nastaviti koristiti trenutnu verziju ili ručno ponovo instalirati putem linka u nastavku.

en: About Spotify
bs_BA: O Spotifyu

en: Actual Size
bs_BA: Stvarna veličina

en: Add to Liked Songs
bs_BA: Dodavanje u pjesme označene sa "Sviđa mi se"

en: All Files
bs_BA: Svi fajlovi

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite onemogućiti hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
bs_BA: Jeste li sigurni da želite onemogućiti hardversko ubrzanje?
    
    Ovo će onemogućiti korištenje grafičkog procesora (GPU-a) na računaru, što ponekad može riješiti probleme s grafikom, ali može i usporiti Spotify prilikom ponovnog iscrtavanja na ekranu.
    
    Da ova postavka stupi na snagu, trebate ponovo pokrenuti Spotify.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite omogućiti hardversko ubrzanje?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
bs_BA: Jeste li sigurni da želite omogućiti hardversko ubrzanje?
    
    Ovo će omogućiti korištenje grafičkog procesora (GPU-a) na računaru, što može ubrzati Spotify prilikom ponovnog iscrtavanja na ekranu, ali u rijetkim slučajevima može i uzrokovati probleme s grafikom.
    
    Da ova postavka stupi na snagu, trebate ponovo pokrenuti Spotify.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
bs_BA: Jeste li sigurni da želite vratiti podatke aplikacije na zadano?
    
    Ovo će vratiti aplikaciju u izvorno stanje i ponovo je pokrenuti. Odjavit ćete se i trebat ćete se ponovo prijaviti.

en: Are you sure?
bs_BA: Jeste li sigurni?

en: Audio Files
bs_BA: Audio fajlovi

en: Bring All to Front
bs_BA: Premještanje svega naprijed

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Continue on this device
bs_BA: Nastavite na ovom uređaju

en: Copy
bs_BA: Kopiraj

en: Copy Version Info
bs_BA: Kopiraj informacije o verziji

en: Cu&t
bs_BA: &Izreži

en: Custom Files
bs_BA: Prilagođeni fajlovi

en: Cut
bs_BA: Izreži

en: Delete
bs_BA: Izbriši

en: Develop
bs_BA: Programiranje

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
bs_BA: Onemogućavanje &hardverskog ubrzanja i ponovno pokretanje

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
bs_BA: Onemogućavanje hardverskog ubrzanja i ponovno pokretanje

en: Disable and Restart
bs_BA: Onemogući i pokreni ponovo

en: Do not show this message again
bs_BA: Ne prikazuj ovu poruku ponovo

en: E&xit
bs_BA: I&zlaz

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Emoji & Symbols
bs_BA: Emoji sličice i simboli

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
bs_BA: Omogućavanje &hardverskog ubrzanja i ponovno pokretanje

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
bs_BA: Omogućavanje hardverskog ubrzanja i ponovno pokretanje

en: Enable and Restart
bs_BA: Omogući i pokreni ponovo

en: File
bs_BA: Fajl

en: Filter
bs_BA: Filtriranje

en: Go Back
bs_BA: Nazad

en: Go Forward
bs_BA: Idi naprijed

en: Hardware Acceleration
bs_BA: Hardversko ubrzanje

en: Help
bs_BA: Pomoć

en: Hide Others
bs_BA: Sakrij druge

en: Hide Spotify
bs_BA: Sakrij Spotify

en: Image Files
bs_BA: Slikovni fajlovi

en: Licensing Information
bs_BA: Informacije o licenciranju

en: Liked Songs
bs_BA: Pjesme s oznakom "Sviđa mi se"

en: Local Files
bs_BA: Lokalni fajovi

en: Log Out
bs_BA: Odjava

en: Migrating Spotify Cache
bs_BA: Prijenos Spotify keš memorije

en: Minimize
bs_BA: Minimiziraj

en: New Playlist
bs_BA: Nova plejlista

en: New Playlist Folder
bs_BA: Novi folder plejliste

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Not now
bs_BA: Ne sada

en: Offline Mode
bs_BA: Offline način rada

en: Open File
bs_BA: Otvori fajl

en: Open Spotify
bs_BA: Otvorite Spotify

en: Open Spotify to pick up where you left off.
bs_BA: Otvorite Spotify da nastavite gdje ste stali.

en: P&references...
bs_BA: P&ostavke...

en: P&revious
bs_BA: P&rethodno

en: Paste
bs_BA: Zalijepi

en: Pause
bs_BA: Pauziraj

en: Play
bs_BA: Reproduciraj

en: Playback
bs_BA: Reprodukcija

en: Preferences
bs_BA: Postavke

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Private Session
bs_BA: Privatna sesija

en: Quit Spotify
bs_BA: Napusti Spotify

en: Recently Played
bs_BA: Nedavno reproducirano

en: Redo
bs_BA: Ponovi

en: Reload
bs_BA: Ponovno učitavanje

en: Remove from Liked Songs
bs_BA: Uklanjanje iz pjesama označenih sa "Sviđa mi se"

en: Repeat
bs_BA: Ponovi

en: Report &Issue...
bs_BA: Prijavite &problem...

en: Report Issue...
bs_BA: Prijavite problem...

en: Reset &App Data and Restart
bs_BA: Vraćanje &podataka aplikacije na zadano i ponovno pokretanje

en: Reset App Data and Restart
bs_BA: Vrati podatke aplikacije na zadano i pokreni ponovo

en: Restart Spotify
bs_BA: Ponovo pokreni Spotify

en: SCTA Information
bs_BA: Informacije o zakonu SCTA

en: Search
bs_BA: Pretraživanje

en: Seek Backward
bs_BA: Pomakni nazad

en: Seek Forward
bs_BA: Pomakni naprijed

en: Select &All
bs_BA: Odaberi &sve

en: Select All
bs_BA: Odaberi sve

en: Services
bs_BA: Usluge

en: Show &Logs in Explorer
bs_BA: Prikaz &zapisnika u Exploreru

en: Show All
bs_BA: Prikaz svega

en: Show Logs in Finder
bs_BA: Prikaz zapisnika u Exploreru

en: Shuffle
bs_BA: Nasumično reproduciraj

en: Skip
bs_BA: Preskoči

en: Spotify Community
bs_BA: Spotify zajednica

en: Spotify Failed to Upgrade
bs_BA: Nadogradnja Spotifyja nije uspjela

en: Spotify Help
bs_BA: Spotify pomoć

en: Spotify needs your permission to install an update.
bs_BA: Spotify treba odobrenje za instaliranje ažuriranja.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
bs_BA: Keš memorija sadržava lokalne kopije muzičkih podataka, plejlista i ilustracija albuma.

en: Third-party Software
bs_BA: Softver treće strane

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
bs_BA: Ovo će onemogućiti korištenje grafičkog procesora (GPU-a) na računaru, što ponekad može riješiti probleme s grafikom, ali može i usporiti Spotify prilikom ponovnog iscrtavanja na ekranu.
    
    Da ova postavka stupi na snagu, trebate ponovo pokrenuti Spotify.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
bs_BA: Ovo će omogućiti korištenje grafičkog procesora (GPU-a) na računaru, što može ubrzati Spotify prilikom ponovnog iscrtavanja na ekranu, ali u rijetkim slučajevima može i uzrokovati probleme s grafikom.
    
    Da ova postavka stupi na snagu, trebate ponovo pokrenuti Spotify.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
bs_BA: Ovo će vratiti aplikaciju u izvorno stanje i ponovo je pokrenuti. Odjavit ćete se i trebat ćete se ponovo prijaviti.

en: Troubleshooting
bs_BA: Rješavanje problema

en: Undo
bs_BA: Poništi

en: Video Files
bs_BA: Fajlovi videozapisa

en: View
bs_BA: Prikaz

en: Volume &Down
bs_BA: &Stišaj

en: Volume &Up
bs_BA: &Pojačaj

en: Volume Down
bs_BA: Stišaj

en: Volume Up
bs_BA: Pojačaj

en: Window
bs_BA: Prozor

en: Windows (32 bit)
bs_BA: Windows (32-bitni)

en: Windows (64 bit)
bs_BA: Windows (64-bitni)

en: Your &Account
bs_BA: Vaš &račun

en: Your Account
bs_BA: Vaš račun

en: Your Episodes
bs_BA: Vaše epizode

en: Zoom
bs_BA: Zumiranje

en: Zoom &In
bs_BA: &Uvećaj

en: Zoom &Out
bs_BA: Uma&nji

en: Zoom In
bs_BA: Uvećaj

en: Zoom Out
bs_BA: Umanji

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
bs_BA: Spotify će pretražiti audio fajlove u folderu Muzika. Pronaći ćete ih u bočnoj navigaciji ako omogućite Lokalne fajlove u postavkama Spotifya.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
bs_BA: Ovo će omogućiti Spotifyu da pronađe Bluetooth dodatke.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
bs_BA: Spotify će pretražiti audio fajlove u folderu Preuzimanja. Pronaći ćete ih na bočnoj navigaciji ako omogućite Lokalne fajlove u postavkama Spotifyja.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
bs_BA: Ovo vam omogućava da slušate na različitim uređajima. Spotify će dobiti pristup i lokalnim audio fajlovima.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
bs_BA: Program za instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
bs_BA: Program za instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
bs_BA: Spotify treba odobrenje za instaliranje.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
bs_BA: Napustite Spotify i pokušajte ponovo

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
bs_BA: Nastavi u pozadini

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
bs_BA: Došlo je do greške prilikom pokušaja preuzimanja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
bs_BA: Preuzimanje nije uspjelo. Ponovni pokušaj za %1$d s.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
bs_BA: Preuzimanje Spotifya…

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
bs_BA: Došlo je do greške prilikom pokušaja izdvajanja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
bs_BA: Došlo je do greške prilikom pokušaja instaliranja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
bs_BA: Došlo je do greške prilikom pokušaja instaliranja Spotifyja.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
bs_BA: Instalacija nije uspjela

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
bs_BA: Preuzmite sa Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
bs_BA: Nastavi instalaciju

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
bs_BA: Instaliranje Spotifyja je skoro gotovo. Jeste li sigurni da želite odustati?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
bs_BA: Instalacija nije završena

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
bs_BA: Instaliranje Spotifya…

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
bs_BA: O Instaliranju Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
bs_BA: Premještanje svega naprijed

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
bs_BA: Pomoć

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
bs_BA: Sakrij Instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
bs_BA: Sakrij druge

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
bs_BA: Instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
bs_BA: Pomoć za instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
bs_BA: Minimiziraj

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
bs_BA: Napusti instaliranje Spotifya

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
bs_BA: Usluge

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
bs_BA: Prikaz svega

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
bs_BA: Prozor

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
bs_BA: Zumiranje

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
bs_BA: Došlo je do greške prilikom pokušaja postavljanja preuzete slike Spotifyja s diska.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
bs_BA: Ne premještaj

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
bs_BA: Premjesti u folder Aplikacije

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
bs_BA: Premještanje u folder Aplikacije nije uspjelo

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
bs_BA: Ovo će organizirati folder Preuzimanja.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
bs_BA: Imajte na umu da će ovo zahtijevati lozinku administratora.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
bs_BA: Mogu se premjestiti u folder Aplikacije ako želite.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
bs_BA: Premjestiti u folder Aplikacije?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
bs_BA: Premjestiti u folder Aplikacije na Početnoj stranici?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
bs_BA: Napusti

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
bs_BA: Sorry, this version of Spotify is for macOS %1$s or later.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
bs_BA: Nepodržana platforma

en: unknown
bs_BA: nepoznato
