Spotify 1.2.90.0.g940f8576 - en to af_ZA translation catalogue (187 entries)

en: &Copy
af_ZA: &Kopieer

en: &Delete
af_ZA: &Vee uit

en: &Develop
af_ZA: &Ontwikkel

en: &Edit
af_ZA: &Redigeer

en: &File
af_ZA: &Lêer

en: &Help
af_ZA: &Hulp

en: &Log Out
af_ZA: &Teken uit

en: &Minimize to Tray
af_ZA: &Verklein na laai toe

en: &Next
af_ZA: &Volgende

en: &Open Miniplayer
af_ZA: &Maak Minispeler oop

en: &Paste
af_ZA: &Plak

en: &Pause
af_ZA: &Laat wag

en: &Play
af_ZA: &Speel

en: &Playback
af_ZA: &Terugspeel

en: &Redo
af_ZA: &Herdoen

en: &Reload
af_ZA: &Herlaai

en: &Repeat
af_ZA: &Herhaal

en: &Reset Zoom
af_ZA: &Stel zoem terug

en: &Show Spotify
af_ZA: &Wys Spotify

en: &Shuffle
af_ZA: &Wissel

en: &Troubleshooting
af_ZA: &Probleemoplossing

en: &Undo
af_ZA: &Ontdoen

en: &View
af_ZA: &Bekyk

en: A new Spotify upgrade is available, but the automatic upgrade failed. The reason could be that Spotify was installed with another user account. You can continue using the current version or manually reinstall using the link below.
af_ZA: 'n Nuwe Spotify-opgradering is beskikbaar, maar die outomatiese opgradering het misluk. Die rede kan wees dat Spotify met ’n ander gebruikersrekening geïnstalleer is. Jy kan aanhou om die huidige weergawe te gebruik of dit self herinstalleer deur die skakel hieronder te gebruik.

en: About Spotify
af_ZA: Meer oor Spotify

en: Actual Size
af_ZA: Werklike grootte

en: Add to Liked Songs
af_ZA: Voeg by Liedjie-laaiks

en: All Files
af_ZA: Alle lêers

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
af_ZA: Is jy seker jy wil hardewareversnelling deaktiveer?

en: Are you sure you want to disable hardware acceleration?
    
    This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
af_ZA: Is jy seker jy wil hardewareversnelling deaktiveer?
    
    Dit sal die gebruik van die grafikaverwerker (GPU) in jou rekenaar deaktiveer, wat soms grafiese probleme kan oplos, maar Spotify ook stadiger kan maak wanneer die skerm herteken word. 
    
    Om hierdie instelling te aktiveer, moet jy Spotify herbegin.

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
af_ZA: Is jy seker jy wil hardewareversnelling aktiveer?

en: Are you sure you want to enable hardware acceleration?
    
    This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
af_ZA: Is jy seker jy wil hardewareversnelling aktiveer?
    
    Dit sal die gebruik van die grafikaverwerker (GPU) in jou rekenaar aktiveer, wat Spotify vinniger kan maak wanneer die skerm herteken word, maar dit kan ook in seldsame gevalle probleme met grafika veroorsaak. 
    
    Om hierdie instelling te aktiveer, moet jy Spotify herbegin.

en: Are you sure you want to reset app data?
    
    This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
af_ZA: Is jy seker jy wil appdata terugstel?
    
    Dit sal die toep na sy oorspronklike toestand terugstel en dit herbegin. Jy sal uitgeteken word en sal weer moet aanmeld.

en: Are you sure?
af_ZA: Is jy seker?

en: Audio Files
af_ZA: Klanklêers

en: Bring All to Front
af_ZA: Skuif alles vorentoe

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Close
af_ZA: Maak toe

en: Continue on this device
af_ZA: Gaan voort op hierdie toestel

en: Copy
af_ZA: Kopieer

en: Copy Version Info
af_ZA: Kopieer weergawe-inligting

en: Cu&t
af_ZA: &Sny

en: Custom Files
af_ZA: Pasgemaakte lêers

en: Cut
af_ZA: Sny

en: Delete
af_ZA: Vee uit

en: Develop
af_ZA: Ontwikkel

en: Disable &Hardware Acceleration and Restart
af_ZA: Deaktiveer &hardewareversnelling en herbegin

en: Disable Hardware Acceleration and Restart
af_ZA: Deaktiveer hardewareversnelling en herbegin

en: Disable and Restart
af_ZA: Deaktiveer en herbegin

en: Do not show this message again
af_ZA: Moenie hierdie boodskap weer wys nie

en: E&xit
af_ZA: V&erlaat

en: Edit
af_ZA: Verander

en: Emoji & Symbols
af_ZA: Emoji en simbole

en: Enable &Hardware Acceleration and Restart
af_ZA: Aktiveer &hardewareversnelling en herbegin

en: Enable Hardware Acceleration and Restart
af_ZA: Aktiveer hardewareversnelling en herbegin

en: Enable and Restart
af_ZA: Aktiveer en herbegin

en: File
af_ZA: Lêer

en: Filter
af_ZA: Filtreer

en: Go Back
af_ZA: Gaan terug

en: Go Forward
af_ZA: Gaan vorentoe

en: Hardware Acceleration
af_ZA: Hardewareversnelling

en: Help
af_ZA: Hulp

en: Hide Others
af_ZA: Versteek ander

en: Hide Spotify
af_ZA: Versteek Spotify

en: Image Files
af_ZA: Beeldlêers

en: Licensing Information
af_ZA: Lisensie-inligting

en: Liked Songs
af_ZA: Liedjie-laaiks

en: Local Files
af_ZA: Plaaslike lêers

en: Log Out
af_ZA: Meld af

en: Migrating Spotify Cache
af_ZA: Migrasie van Spotify-kasgeheue

en: Minimize
af_ZA: Verklein

en: New Playlist
af_ZA: Nuwe speellys

en: New Playlist Folder
af_ZA: Nuwe Speellysvouer

en: Next
af_ZA: Volgende

en: Not now
af_ZA: Nie nou nie

en: Offline Mode
af_ZA: Vanlyn modus

en: Open File
af_ZA: Maak lêer oop

en: Open Spotify
af_ZA: Maak Spotify oop

en: Open Spotify to pick up where you left off.
af_ZA: Maak Spotify oop om voort te gaan waar jy opgehou het.

en: P&references...
af_ZA: V&oorkeure …

en: P&revious
af_ZA: V&orige

en: Paste
af_ZA: Plak

en: Pause
af_ZA: Laat wag

en: Play
af_ZA: Speel

en: Playback
af_ZA: Terugspeel

en: Preferences
af_ZA: Voorkeure

en: Previous
af_ZA: Vorige

en: Private Session
af_ZA: Privaat sessie

en: Quit Spotify
af_ZA: Verlaat Spotify

en: Recently Played
af_ZA: Onlangs gespeel

en: Redo
af_ZA: Herdoen

en: Reload
af_ZA: Laai weer

en: Remove from Liked Songs
af_ZA: Verwyder uit Liedjie-laaiks

en: Repeat
af_ZA: Herhaal

en: Report &Issue...
af_ZA: Rapporteer &kwessie …

en: Report Issue...
af_ZA: Rapporteer kwessie …

en: Reset &App Data and Restart
af_ZA: Stel &appdata terug en herbegin

en: Reset App Data and Restart
af_ZA: Stel appdata terug en herbegin

en: Restart Spotify
af_ZA: Herbegin Spotify

en: SCTA Information
af_ZA: SCTA-inligting

en: Search
af_ZA: Soek

en: Seek Backward
af_ZA: Soek agtertoe

en: Seek Forward
af_ZA: Soek vorentoe

en: Select &All
af_ZA: Kies &alles

en: Select All
af_ZA: Kies alles

en: Services
af_ZA: Dienste

en: Show &Logs in Explorer
af_ZA: Wys &logs in Explorer

en: Show All
af_ZA: Wys alles

en: Show Logs in Finder
af_ZA: Wys logs in Finder

en: Shuffle
af_ZA: Wissel

en: Skip
af_ZA: Slaan oor

en: Spotify Community
af_ZA: Spotify-gemeenskap

en: Spotify Failed to Upgrade
af_ZA: Spotify kon nie opgradeer nie

en: Spotify Help
af_ZA: Spotify Hulp

en: Spotify needs your permission to install an update.
af_ZA: Spotify het jou toestemming nodig om 'n opdatering te installeer.

en: The cache contains local copies of music data, playlists and album art.
af_ZA: Die kasgeheue bevat plaaslike kopieë van musiekdata, speellyste en albumkuns.

en: Third-party Software
af_ZA: Derdeparty-sagteware

en: This will disable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can sometimes solve graphics issues, but can also make Spotify slower when redrawing the screen.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
af_ZA: Dit sal die gebruik van die grafikaverwerker (GPU) in jou rekenaar deaktiveer, wat soms grafiese probleme kan oplos, maar Spotify ook stadiger kan maak wanneer die skerm herteken word. 
    
    Om hierdie instelling te aktiveer, moet jy Spotify herbegin.

en: This will enable the use of the graphics processor (GPU) in your computer, which can make Spotify faster when redrawing the screen, but can also in rare cases introduce graphics issues.
    
    For this setting to take effect, you need to restart Spotify.
af_ZA: Dit sal die gebruik van die grafikaverwerker (GPU) in jou rekenaar aktiveer, wat Spotify vinniger kan maak wanneer die skerm herteken word, maar dit kan ook in seldsame gevalle probleme met grafika veroorsaak. 
    
    Om hierdie instelling te aktiveer, moet jy Spotify herbegin.

en: This will reset the app to its original state and restart it. You will be logged out and need to log in again.
af_ZA: Dit sal die toep na sy oorspronklike toestand terugstel en dit herbegin. Jy sal uitgeteken word en sal weer moet aanmeld.

en: Troubleshooting
af_ZA: Probleemoplossing

en: Undo
af_ZA: Ontdoen

en: Video Files
af_ZA: Videolêers

en: View
af_ZA: Bekyk

en: Volume &Down
af_ZA: Volume &af

en: Volume &Up
af_ZA: Volume &op

en: Volume Down
af_ZA: Volume af

en: Volume Up
af_ZA: Volume op

en: Window
af_ZA: Venster

en: Windows (32 bit)
af_ZA: Windows (32 bis)

en: Windows (64 bit)
af_ZA: Windows (64 bis)

en: Your &Account
af_ZA: Jou &rekening

en: Your Account
af_ZA: Jou rekening

en: Your Episodes
af_ZA: Jou episodes

en: Zoom
af_ZA: Zoem

en: Zoom &In
af_ZA: Zoem &in

en: Zoom &Out
af_ZA: Zoem &uit

en: Zoom In
af_ZA: Zoem in

en: Zoom Out
af_ZA: Zoem uit

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSAppleMusicUsageDescription]
en: Spotify will scan your Music folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
af_ZA: Spotify sal jou Musiek-vouer vir klanklêers skandeer. Jy sal hulle in die kantnavigasie vind, as jy Plaaslike lêers in Spotify se instellings aktiveer.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSBluetoothAlwaysUsageDescription]
en: This will allow Spotify to find Bluetooth accessories.
af_ZA: Dit sal Spotify toelaat om Bluetooth-bykomstighede te vind.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSDownloadsFolderUsageDescription]
en: Spotify will scan your Downloads folder for audio files. You will find them in the side navigation, if you enable Local Files in Spotify's settings.
af_ZA: Spotify sal jou Aflaaie-vouer vir klanklêers skandeer. Jy sal hulle in die kantnavigasie vind, as jy Plaaslike lêers in Spotify se instellings aktiveer.

[ctx: sClientInfoPlistOsxNSLocalNetworkUsageDescription]
en: This lets you listen on different devices. Spotify will also get access to local audio files.
af_ZA: Dit laat jou toe om op verskillende toestelle te luister. Spotify sal ook toegang kry tot plaaslike klanklêers.

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleDisplayName]
en: Spotify Installer
af_ZA: Spotify-installeerder

[ctx: sInstallerInfoPlistOsxCFBundleName]
en: Spotify Installer
af_ZA: Spotify-installeerder

[ctx: sInstallerOsxAskUserToAuthenticate.]
en: Spotify needs permission to install.
af_ZA: Spotify het toestemming nodig om te installeer.

[ctx: sInstallerOsxAskUserToQuitSpotify]
en: Please quit Spotify and try again
af_ZA: Verlaat Spotify en probeer weer

[ctx: sInstallerOsxContinueInBackground]
en: Continue in background
af_ZA: Gaan voort in agtergrond

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to download Spotify.
af_ZA: Kon nie Spotify aflaai nie.

[ctx: sInstallerOsxDownloadFailedRetryIn]
en: Download failed. Retrying in %ds.
af_ZA: Kon nie aflaai nie. Probeer weer in %1$ds.

[ctx: sInstallerOsxDownloadingSpotify]
en: Downloading Spotify…
af_ZA: Laai tans Spotify af …

[ctx: sInstallerOsxExtractionFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to extract Spotify.
af_ZA: Kon nie Spotify uitpak nie.

[ctx: sInstallerOsxGenericErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
af_ZA: Kon nie Spotify installeer nie.

[ctx: sInstallerOsxInstallFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to install Spotify.
af_ZA: Kon nie Spotify installeer nie.

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailed]
en: Installation Failed
af_ZA: Installering het misluk

[ctx: sInstallerOsxInstallationFailedDefaultButtonTitle]
en: Download from Spotify.com
af_ZA: Laai af van Spotify.com

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteContinueButtonTitle]
en: Continue Installation
af_ZA: Gaan voort met installering

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteDesc]
en: The installation of Spotify is almost complete. Do you really want to quit?
af_ZA: Die installering van Spotify is amper klaar. Wil jy regtig die installering verlaat?

[ctx: sInstallerOsxInstallationIncompleteTitle]
en: Installation Incomplete
af_ZA: Installering is nie voltooi nie

[ctx: sInstallerOsxInstallingSpotify]
en: Installing Spotify…
af_ZA: Installeer tans Spotify …

[ctx: sInstallerOsxMMAboutInstallSpotify]
en: About Install Spotify
af_ZA: Meer oor Installeer Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMBringAllToFront]
en: Bring All to Front
af_ZA: Skuif alles vorentoe

[ctx: sInstallerOsxMMHelp]
en: Help
af_ZA: Hulp

[ctx: sInstallerOsxMMHideInstallSpotify]
en: Hide Install Spotify
af_ZA: Versteek Installeer Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMHideOthers]
en: Hide Others
af_ZA: Versteek ander

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotify]
en: Install Spotify
af_ZA: Installeer Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMInstallSpotifyHelp]
en: Install Spotify Help
af_ZA: Installeer Spotify Hulp

[ctx: sInstallerOsxMMMinimize]
en: Minimize
af_ZA: Verklein

[ctx: sInstallerOsxMMQuitInstallSpotify]
en: Quit Install Spotify
af_ZA: Verlaat Installeer Spotify

[ctx: sInstallerOsxMMServices]
en: Services
af_ZA: Dienste

[ctx: sInstallerOsxMMShowAll]
en: Show All
af_ZA: Wys alles

[ctx: sInstallerOsxMMWindow]
en: Window
af_ZA: Venster

[ctx: sInstallerOsxMMZoom]
en: Zoom
af_ZA: Zoem

[ctx: sInstallerOsxMountFailedErrorDescription]
en: An error occurred while trying to mount the downloaded Spotify disk image.
af_ZA: Kon nie die afgelaaide Spotify-skyfbeeld monteer nie.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonDoNotMove]
en: Do not move
af_ZA: Moenie beweeg nie

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationButtonMove]
en: Move to Applications folder
af_ZA: Skuif na Toepassings-vouer

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationCouldNotMove]
en: Could not move to Applications folder
af_ZA: Kon nie na Toepassings-vouer skuif nie

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoInDownloadsFolder]
en: This will keep your Downloads folder uncluttered.
af_ZA: Dit sal jou Aflaaie-vouer netjies hou.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionInfoWillRequirePasswd]
en: Note that this will require an administrator password.
af_ZA: Let wel: Dit sal ’n administrateurwagwoord vereis.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionMessage]
en: I can move myself to the Applications folder if you'd like.
af_ZA: Ek kan myself na die Toepassing-vouer skuif as jy wil.

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitle]
en: Move to Applications folder?
af_ZA: Skuif na Toepassings-vouer?

[ctx: sInstallerOsxMoveApplicationQuestionTitleHome]
en: Move to Applications folder in your Home folder?
af_ZA: Skuif na Toepassings-vouer in jou Tuis-vouer?

[ctx: sInstallerOsxQuitButtonTitle]
en: Quit
af_ZA: Verlaat

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformDesc]
en: Sorry, this version of Spotify is for macOS %s or later.
af_ZA: Jammer, hierdie weergawe van Spotify is vir macOS %1$s of later.

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformHelp]
en: Find installers for older versions
af_ZA: Kry installeerders vir ouer weergawes

[ctx: sInstallerOsxUnsupportedPlatformTitle]
en: Unsupported Platform
af_ZA: Ongesteunde platform

en: unknown
af_ZA: onbekend
