WinMerge - en to fa translation catalogue (631 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
fa: LANG_FARSI, SUBLANG_DEFAULT

en: C&opy to Right	Alt+Right
fa: &o رونوشت برداري به سمت راست 	Alt+Right

en: Cop&y to Left	Alt+Left
fa: &y رونوشت برداري به سمت چپ 	Alt+Left

en: Select Line &Difference	F4
fa: &D انتخاب خط تفاوت 	F4

en: &Undo
fa: &U بي اثر شدن آخرين دستور

en: &Redo
fa: &R تکرار آخرين دستور

en: Cu&t
fa: &t برش

en: &Copy
fa: &C رونوشت برداري

en: &Paste
fa: &P چسباندن

en: &Scripts
fa: &S دست نويسها

en: < Empty >
fa: <خالي>

en: &Go to...	Ctrl+G
fa: &G برو به ... 	Ctrl+G

en: Op&en
fa: &e باز

en: With &Registered Application
fa: &R با برنامه کاربردي رسمي

en: &With...
fa: &w با ...

en: &None
fa: &N هيچکدام

en: &Zoom
fa: &Z بزرگنمايي

en: Zoom &In	Ctrl++
fa: &I بزرگ نمايي 	Ctrl++

en: Zoom &Out	Ctrl+-
fa: &O کوچک نمايي 	Ctrl+-

note: Zoom to normal
en: &Normal	Ctrl+*
fa: &N معمولي 	Ctrl+*

en: &Move
fa: &M جابجا کردن

en: &File
fa: &F پرونده

en: &New
fa: &N جديد 	Ctl+N

en: &Binary
fa: &B دودويي

en: &Open...	Ctrl+O
fa: &O باز کردن ... 	Ctrl+O

en: Open Conflic&t File...
fa: &t باز کردن پرونده تعارض ...

en: Open Pro&ject...	Ctrl+J
fa: &j باز کردن (پروژه) طرح ... 	Ctrl+J

en: Sa&ve Project...
fa: &v ذخيره (پروژه) طرح ...

en: Recent Projects
fa:  پروژه هاي) طرحهاي اخير)

en: E&xit	Ctrl+Q
fa: &x خروج 	Ctrl+Q

en: &Edit
fa: &E ويرايش

en: &Paste	Ctrl+V
fa: &P چسباندن 	Ctrl+V

en: &Options...
fa: &O خيارات ...

en: &View
fa: &V نما

en: &Toolbar
fa: &T ميله ابزار

en: &Small
fa: &S کوچک

en: &Big
fa: &B بزرگ

en: &Status Bar
fa: &S ميله وضعيت

en: Ta&b Bar
fa: &b ميله جهش

en: &Tools
fa: &T ابزارها

en: &Filters...
fa: &F صافيها ...

en: &Generate Patch...
fa: &G توليد وصله ...

en: &Plugins
fa: &P افزايه ها

en: Ma&nual Prediffer
fa: &a پيش متفاوت به طور دستي

en: A&utomatic Prediffer
fa: &u پيش متفاوت به طور خودکار

en: &Manual Unpacking
fa: &M بازکردن بسته بطور دستي

en: &Automatic Unpacking
fa: &A بازکردن بسته بطور خودکار

en: &Reload plugins
fa: &R بارگذاري دوباره افزايه ها

en: &Window
fa: &W پنجره

en: Cl&ose	Ctrl+W
fa: &o بستن 	Ctrl+W

en: Clo&se All
fa: &s بستن همگي

en: Change &Pane	F6
fa: &P تغيير چهارگوش 	F6

en: Tile &Horizontally
fa: &H چيدن افقي

en: Tile &Vertically
fa: &V چيدن عمودي

en: &Cascade
fa: &C آبشاري

en: &Help
fa: &H راهنما

en: &WinMerge Help	F1
fa: &W راهنماي وينمرج 	F1

en: R&elease Notes
fa: &e يادداشتهاي نشر

en: &Translations
fa: &T ترجمه ها

en: C&onfiguration
fa: &o پيکربندي

en: &GNU General Public License
fa: &G  مجوز عمومي کلي جي ان يو

en: &About WinMerge...
fa: &A درباره وينمرج ...

en: L&eft Read-only
fa: &e طرف چپ فقط خواندني

en: Ri&ght Read-only
fa: &g طرف راست فقط خواندني

en: &File Encoding...
fa: &F کدبندي پرونده ...

en: Select &All	Ctrl+A
fa: &A انتخاب همگي 	Ctrl+A

en: Show &Identical Items
fa: &I نمايش موارد  يکسان

en: Show &Different Items
fa: &D نمايش موارد متفاوت

en: Show L&eft Unique Items
fa: &e نمايش موارد بيمانند چپ

en: Show Ri&ght Unique Items
fa: &g نمايش موارد  بيمانند راست

en: Show S&kipped Items
fa: &k نمايش موارد مقايسه نشده

en: S&how Binary Files
fa: &h نمايش پرونده هاي دودويي

en: Show Hidd&en Items
fa: &e نمايش موارد پنهان

en: Tree &Mode
fa: &M سبک شاخسار

en: E&xpand All Subfolders
fa: &x بسط همه زير پوشه ها

en: &Collapse All Subfolders
fa: &C فروپاشي همه زير پوشه ها

en: Select &Font...
fa: &F انتخاب قلم

en: Use Default Font
fa: &o استفاده از قلم پيش فرض

en: Sw&ap Panes
fa: &a تعويض چهارگوشها

en: Com&pare Statistics...
fa: &r مقايسه آمارها ...

en: Refresh	F5
fa: &s بازسازي 	F5

en: &Refresh Selected	Ctrl+F5
fa: &R بازسازي انتخاب 	Ctrl+F5

en: &Merge
fa: &M پيوند زدن

en: Co&mpare	Enter
fa: &m همسنجي 	Enter

en: &Next Difference	Alt+Down
fa: &N تفاوت بعدي 	Alt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
fa: &P تفاوت قبلي 	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
fa: &F نخستين تفاوت 	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
fa: &C تفاوت جاري 	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
fa: &L آخرين تفاوت 	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
fa: &R نسخه برداري به راست 	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
fa: &e نسخه برداري به چپ 	Alt+Left

en: &Delete	Del
fa: &D حذف 	Del

en: &Customize Columns...
fa: &C سفارشي کردن ستونها ...

en: Generate &Report...
fa: &R توليد گزارش ...

en: &Save	Ctrl+S
fa: &S ذخيره 	Ctrl+S

en: Save &Left
fa: &L ذخيره سمت چپي

en: Save &Right
fa: &R ذخيره سمت راستي

en: &Print...	Ctrl+P
fa: &P چاپ ...	Ctrl+P

en: Page Set&up...
fa: &u تنظيم صفحه ...

en: Print Previe&w...
fa: &w پيش نمايش چاپ ...

en: &Convert Line Endings to
fa: &C تبديل پايان خط به

en: Mer&ge Mode	F9
fa: &M سبک پيوند 	F9

en: &Undo	Ctrl+Z
fa: &U بي اثر شدن آخرين دستور 	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
fa: &R تکرار آخرين دستور 	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
fa: &t برش 	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
fa: &C رونوشت برداري 	Ctrl+C

en: F&ind...	Ctrl+F
fa: &i يافتن  ...  	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
fa: &c جايگزيني ... 	Ctrl+H

en: Advanced
fa:  پيشرفته

en: &Copy With Line Numbers	Ctrl+Shift+C
fa: &C رونوشت برداري با شماره هاي خط 	Ctrl+Shift+C

en: &Bookmarks
fa: &B نشانه ها

en: &Toggle Bookmark	Ctrl+F2
fa: &T تغيير وضعيت چوب الف 	Ctrl+F2

en: &Next Bookmark	F2
fa: &N چوب الف بعدي 	F2

en: &Previous bookmark	Shift+F2
fa: &P چوب الف قبلي 	Shift+F2

en: &Clear All Bookmarks
fa: &C پاک کردن تمام نشانها

en: Syntax Highlight
fa:  مشخص نمودن نحو

en: &Lock Panes
fa: &L قفل کردن چهارگوشها

en: &View Whitespace
fa: &V مشاهده فاصله سفيد

en: Vie&w Line Differences
fa: &w مشاهده خطوط متفاوت

en: View Line &Numbers
fa: &N مشاهده شماره خطوط

en: View &Margins
fa: &M مشاهده کناره ها

en: W&rap Lines
fa: &r سطر بندي خطوط

en: Diff &Pane
fa: &P چهارگوش تفاوت

en: Lo&cation Pane
fa: &c چهارگوش مکان يابي

en: &Right
fa: &R راست

en: &Left
fa: &L چپ

en: C&opy to Right and Advance	Ctrl+Alt+Right
fa: &o  به راست رونوشت برداري کرده و ادامه بده 	Ctrl+Alt+Right...

en: Copy &to Left and Advance	Ctrl+Alt+Left
fa: &t  به چپ رونوشت برداري کرده و ادامه بده 	Ctrl+Alt+Left

en: Copy &All to Right
fa: &A رونوشت برداري همه به راست

en: Cop&y All to Left
fa: &y رونوشت برداري همه به چپ

en: &Prediffer
fa: &P پيش فرق گذار

en: Comp&are
fa: &a همسنجي

en: Co&mpare As
fa: &m  همسنجي به صورت

en: Left to Right (%1 of %2)
fa:   چپ به راست - %1 از %2

en: Left to... (%1 of %2)
fa:   چپ به ... - %1 از %2

en: Right to Left (%1 of %2)
fa:   راست  به چپ - %1 از %2

en: Right to... (%1 of %2)
fa:   راست به ... - %1 از %2

en: &Delete
fa: &D حذف

en: &Both
fa: &B هر دو

en: Re&name
fa: &n تغيير نام

en: &Hide Items
fa: &H پنهان کردن موارد

en: &Open Left
fa: &O بازکردن سمت چپي

en: O&pen Right
fa: &p بازکردن سمت راستي

en: Cop&y Pathnames
fa: &y رونوشت برداري از نام مسيرها

en: Left (%1 of %2)
fa:  چپ - %1 از %2

en: Right (%1 of %2)
fa:  راست - %1 از %2

en: Both (%1 of %2)
fa:  هر دو سمت - %1 از %2

en: Copy &Filenames
fa: &F رونوشت برداري از نام پرونده ها

en: &Zip
fa: &Z فشرده سازي

en: Left Shell menu
fa:  گزينگان / فهرست پوسته چپ

en: Right Shell menu
fa:  گزينگان / فهرست پوسته راست

en: &Copy Full Path
fa: &C رونوشت برداري کل مسير

en: Copy &Filename
fa: &F رونوشت برداري نام پرونده

en: <None>
fa: <هيچکدام>

en: <Automatic>
fa: <خودکار>

en: &Select...
fa: &S انتخاب ...

en: Prediffer Settings
fa:  تنظيمهاي پيش فرق گذار

en: G&o to Diff
fa: &o برو به محل تفاوت

en: &No Moved Blocks
fa: &N هيچ قطعه جابجا شده

en: &All Moved Blocks
fa: &A همه قطعه هاي جابجا شده

en: W&hitespaces
fa: &h فاصله هاي سفيد

en: Com&pare
fa: &p همسنجي

en: I&gnore changes
fa: &g چشم پوشي از تغييرات

en: Ig&nore all
fa: &n چشم پوشي از همه

en: Ignore blan&k lines
fa: &k چشم پوشي از خطوط خالي

en: Ignore &case
fa: &c چشم پوشي از اندازه حروف

en: Igno&re carriage return differences (Windows/Unix/Mac)
fa: &r چشم پوشي از تفاوت علامت بازگشت به سر سطر  (Windows/Unix/Mac)

en: &Include subfolders
fa: &I شامل زيرپوشه ها

en: &Compare method:
fa: &C روش همسنجي

en: Full Contents
fa:  محتويات مشروح

en: Quick Contents
fa:  محتويات کوتاه

en: Modified Date
fa:  تاريخ اصلاح شده

en: Modified Date and Size
fa:  تاريخ و اندازه اصلاح شده

en: Size
fa:  اندازه

en: About WinMerge
fa:  درباره وينمرج

en: Visit the WinMerge Homepage!
fa:  بازديد صفحه خانگي وينمرج !

en: OK
fa:  تاييد

en: Contributors
fa:  شرکت کننده ها

en: Select Files or Folders
fa:  انتخاب پرونده ها يا پوشه ها

en: Re&ad-only
fa: &a فقط خواندني

en: &Browse...
fa: &B مرور

en: B&rowse...
fa: &r مرور ...

en: Browse...
fa:  مرور ...

en: Cancel
fa:  لغو

en: Status:
fa:  وضعيت :

en: Help
fa:  راهنما

en: General
fa:  عمومي

en: Automatically &scroll to first difference
fa: &s بطور خودکار به نخستين تفاوت منتقل شود

en: Cl&ose windows with 'Esc':
fa: &o   'Esc' بستن پنجره ها با کليد :

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
fa: &A بطور خودکار مسيرها در پنجره محاوره - باز کردن - وارسي شود

en: As&k when closing multiple windows
fa: &k بپرس، وقتي که داري چند تا پنجره را مي بندي

en: &Preserve file time in file compare
fa: &P  در مقايسه پرونده ها زمان پرونده را حفظ کن

en: Show "Select Files or Folders" dialog on startup
fa:  پنجره محاوره "انتخاب پرونده ها يا پوشه ها" به هنگام شروع کار نرم افزار نمايش داده شود

en: Op&en-dialog Auto-Completion:
fa: &p بازکردن پنجره محاوره اتمام خودکار

en: Find
fa:  يافتن

en: Fi&nd what:
fa: &n پيدا کردن چه :

en: Match &whole word only
fa: &w فقط تمام کلمه تطبيق داده شود

en: Match &case
fa: &c تطبيق اندازه حروف

en: Regular &expression
fa: &e عبارت قاعده مند

en: D&on't wrap end of file
fa: &o پايان پرونده را سطربندي نکن

en: &Find Next
fa: &F يافتن بعدي

en: &Ok
fa: &O تاييد

en: Replace
fa:  جايگزيني

en: Re&place with:
fa: &p جايگزيني با :

en: &Don't wrap end of file
fa: &D پايان پرونده را سطربندي نکن

en: Replace in
fa:  جايگزيني در

en: &Selection
fa: &S گزينش

en: Wh&ole file
fa: &o تمام پرونده

en: &Replace
fa: &R جايگزيني

en: Replace &All
fa: &A جايگزيني همگي

en: New
fa:  جديد

en: &Apply
fa: &A به کار بستن

en: Enable Line Filters
fa:  فعال نمودن صافيهاي خط

en: Regular Expressions (one per line):
fa:  عبارات قاعده مند - هر خط يکي :

en: Edit
fa:  ويرايش

en: Remove
fa:  برداشتن

en: Colors
fa:  رنگها

en: Background
fa:  پس زمينه

en: Deleted
fa:  حذف شد

en: Text
fa:  متن

en: Difference:
fa:  تفاوت :

en: Selected Difference:
fa:  تفاوت انتخاب شده :

en: Ignored Difference:
fa:  تفاوت چشم پوشي شده

en: Moved:
fa:  جابجا شده :

en: Selected Moved:
fa:  جابجايي انتخاب شده :

en: Word Difference:
fa:  تفاوت واژه :

en: Selected Word Diff:
fa:  تفاوت واژه انتخابي :

en: System
fa: سامانه

en: &Send deleted files to Recycle Bin
fa: &S ارسال پرونده هاي حذف شده به سطل بازيافت

en: &External editor:
fa: &E ويراستار خارجي :

en: &Filter folder:
fa: &F پوشه صافي :

en: Temporary files folder
fa:  پوشه پرونده هاي موقتي

en: S&ystem's temp folder
fa: &y پوشه موقتي سيستم

en: C&ustom folder:
fa: &u  پوشه سفارشي :

en: Br&owse...
fa: &o مرور ...

en: Patch Generator
fa:  توليد کننده  وصله

en: File&1:
fa: &1 پرونده  :

en: File&2:
fa: &2 پرونده  :

en: &Swap
fa: &S معاوضه

en: &Copy to Clipboard
fa: &C رونوشت برداري به حافظه يادداشت / کليپ بورد

en: &Append to existing file
fa: &A پيوند زدن به پرونده موجود

en: &Result:
fa: &R نتيجه :

en: Bro&wse...
fa: &w مرور

en: &Format
fa: &F قالب بندي

en: St&yle:
fa: &y سبک :

en: &Context:
fa: &C متن :

en: Inclu&de command line
fa: &d شامل خط فرمان

en: Open to e&xternal editor
fa: &x بازکردن با ويراستار خارجي

en: Defaults
fa:  پيش فرضها

en: Display Columns
fa:  نمايش ستون ها

en: Move &Up
fa: &U جابجايي به بالا

en: Move &Down
fa:  جابجايي به پايين

en: Extensions list:
fa:  فهرست توسعه ها :

en: Description:
fa:  توصيف :

en: Stop
fa:  ايست

en: Comparing items...
fa:  همسنجي موارد  ...

en: Items compared:
fa:  موارد مقايسه شده :

en: Items total:
fa:  کل موارد :

en: Go to
fa:  برو به

en: G&o to:
fa: &o بروربه :

en: File
fa:  پرونده

en: Go to what
fa:  برو به چه

en: Li&ne
fa: &n خط

en: &Difference
fa: &D تفاوت

en: &Go to
fa: &G برو به

en: Compare
fa:  مقايسه کردن

en: Whitespaces
fa:  فاصله سفيد

en: &Compare
fa: &C همسنجي / مقايسه کردن

en: &Ignore change
fa: &I چشم پوشي از تغيير

en: I&gnore all
fa: &g چشم پوشي از همگي

en: E&nable moved block detection
fa: &n فعال کردن تشخيص قطعه جابجا شده

en: Editor
fa:   ويراستار

en: &Highlight syntax
fa: &H برجسته نمايي ترکيب

en: &Automatic rescan
fa: &A پويش مجدد خودکار

en: &Preserve original EOL chars
fa: &P اصلي  EOL نگاهداشت حروف

en: Tabs
fa:  جهشها / تب ها

en: &Tab size:
fa: &T اندازه کليد جهش / تب :

en: &Insert Tabs
fa: &I درج جهشها / تب ها

en: Insert &Spaces
fa: &S درج فاصله

en: Line Difference Coloring
fa:  رنگ آميزي خطوط متفاوت

en: View line differences
fa:  نمايش تفاوتهاي خط

en: &Character level
fa: &C  در سطح دخشه / کارکتر / حرف

en: &Word-level:
fa: &W در سطح کلمه :

en: WinMerge allows hiding some common message boxes. Press the Reset button to make all message boxes visible again.
fa:  وينمرج به شما اجازه مي دهد تا بعضي از جعبه پيام معمولي را پنهان نماييد. کليد بازنشاني / ريست را بفشاريد تا تمام جعبه پيام دوباره آشکار شوند

en: Reset
fa:  بازنشاني

en: Test...
fa:  آزمايش ...

en: Install...
fa:  نصب ...

en: New...
fa:  جديد ...

en: Edit...
fa:  ويرايش ...

en: Delete...
fa:  حذف ...

en: Save modified files?
fa:  آيا پرونده هاي اصلاح شده ذخيره شوند؟

en: Left side file
fa:  پرونده سمت چپي

en: &Save changes
fa: &S ذخيره تغييرات

en: &Discard changes
fa: &D دورانداختن تغييرات

en: Right side file
fa:  پرونده سمت راستي

en: S&ave changes
fa: &a ذخيره تغييرات

en: Dis&card changes
fa: &c دورانداختن تغييرات

en: Codepage
fa:  صفحه کد

en: Default Codepage
fa:  صفحه کد پيش فرض

en: Select the default codepage assumed when loading non-Unicode files:
fa:  موقعي که پرونده هاي غير يوني کد بارگيري مي شوند، انتخاب صفحه کد پيش فرض در نظر گرفته مي شود :

en: System codepage
fa:  صفحه کد سيستم

en: According to WinMerge User Interface
fa:  مطابق با رابط کاربر وينمرج

en: Custom codepage:
fa:  صفحه کد سفارشي :

en: Detect codepage info for these type of files: .html, .rc, .xml
    Need to restart session.
fa:  تشخيص اطلاعات صفحه کد براي اين پرونده ها : .html, .rc, .xml
     نيازمند جلسه شروع دوباره /  بازآغازي

en: Options
fa:  خيارات

en: Import...
fa:  ورود ...

en: Export...
fa:  صدور ...

en: Dialog
fa: پنجره محاوره

en: Keywords:
fa:  کليدواژه ها :

en: Function names:
fa:  نام کليدکارها :

en: Comments:
fa:  توضيحات :

en: Numbers:
fa:  شماره ها :

en: Operators:
fa:  عملگرها :

en: Strings:
fa:  رشته ها :

en: Preprocessor:
fa:  پيش پرداز :

en: User 1:
fa:  کاربر 1 :

en: User 2:
fa:  کاربر 2 :

en: Bold
fa:  تيره

en: Folder Compare Report
fa:  گزارش همسنجي پوشه

en: Report &File:
fa:  گزارش دادن پرونده :

en: &Style:
fa: &S سبک

en: Shared or Private Filter
fa:  صافي شخصي يا اشتراکي

en: Which type of filter do you want to create?
fa:  کدام نوع صافي را مي خواهيد ايجاد نماييد؟

en: Shared Filter (for all users on this machine)
fa:  صافي اشتراکي - براي تمام کاربران روي اين دستگاه

en: Private Filter (only for current user)
fa:   صافي شخصي - فقط براي کاربر فعلي

en: Archive Support
fa:  پشتيباني از بايگاني

en: &Enable archive file support
fa: &E فعال نمودن پشتيباني از پرونده بايگاني شده

en: &Detect archive type from file signature
fa: &D شناسايي نوع بايگاني از روي امضاء پرونده

en: Compare Statistics
fa:  آمار همسنجي / قياس

en: Folders:
fa:  پوشه ها :

en: Files:
fa:  پرونده ها :

en: Different
fa:  متمايز

en: Binary:
fa:  دودويي

en: Unique
fa:  يکتا

en: Left:
fa:  چپ :

en: Right:
fa:  راست :

en: Identical
fa:  يکسان

en: Total:
fa:  سرجمع :

en: Close
fa:  بستن

en: Affects
fa:  آثار / نتايج

en: (Affects)
fa:  - آثار / نتايج -

en: Select Codepage for
fa:  انتخاب صفحه کد براي

en: &File Loading:
fa: &F بارگذاري پرونده :

en: File &Saving:
fa: &S ذخيره پرونده :

en: &Use same codepage for both
fa: &U استفاده از صفحه کد يکسان براي هر دو

en: &Cancel
fa: &C لغو

en: Test Filter
fa:  آزمايش صافي

en: Testing filter:
fa:  آزمايش صافي:

en: &Enter text to test:
fa: &E متن را وارد نماييد تا آزمايش شود :

en: &Folder Name
fa: &F نام پوشه

en: Result:
fa:  نتيجه :

en: &Test
fa: &T آزمايش

en: &Close
fa: &C بستن

en: &Use customized text colors
fa: &U  استفاده از رنگهاي متن سفارشي

en: Whitespace:
fa:  فاصله سفيد :

en: Regular text:
fa:  متن منظم :

en: Selection:
fa:  انتخاب :

en: Backup Files
fa: پرونده هاي پشتيبان

en: Create backup files in:
fa:  ايجاد پرونده هاي پشتيبان در :

en: &Folder compare
fa: &F مقايسه پوشه

en: Fil&e compare
fa: &e مقايسه پرونده

en: Create backup files into:
fa:  ايجاد پرونده هاي پشتيبان داخل :

en: &Original file's folder
fa: &O پوشه پرونده اصلي

en: &Global backup folder:
fa: &G پوشه پشتيبان سراسري :

en: Backup filename:
fa:  نام پرونده پشتيبان :

en: &Append .bak extension
fa: &A  پيوست کردن توسعه   .bak

en: A&ppend timestamp
fa: &p پيوند مهر زمان

en: Confirm Copy
fa:  تاييد رونوشت برداري

en: Are you sure you want to copy XXX items?
fa:  مورد رونوشت برداري شود؟ XXX

en: From left
fa:  از چپ

en: To right
fa:  به راست

en: Don't ask this &question again.
fa: &q دوباره اين پرسش را نپرس

en: Yes
fa:  آري

en: No
fa:  خير

en: Plugins
fa:  افزايه ها

en: &Enable plugins
fa: &E فعال سازي افزايه ها

en: Shell Integration
fa:  يکپارچه سازي پوسته

en: Explorer
fa:  جستجوگر

en: &Add to context menu
fa: &A افزودن به گزينگان / فهرست متن

en: E&nable advanced menu
fa: &n فعال کردن گزينگان / فهرست پيشرفته

[ctx: Options dialog|Categories]
en: Folder
fa:  پوشه

en: S&top after first difference
fa: &t توقف پس از نخستين تفاوت

en: Ign&ore time differences less than 3 seconds
fa: &o  چشم پوشي از تفاوت زماني کمتر از 3 ثانيه

[ctx: Options dialog|Categories]
en: Binary
fa:  دودويي

en: Unknown error attempting to open project file.
fa:  مشاهده خطاي نامشخص هنگام مبادرت به بازکردن پرونده پروژه / طرح

en: Unknown error attempting to save project file.
fa:  مشاهده خطاي نامشخص هنگام مبادرت به ذخيره کردن پرونده پروژه / طرح

en: Project file successfully loaded.
fa:  پرونده پروژه / طرح باموفقيت بار شد

en: Project file successfully saved.
fa:  پرونده پروژه / طرح باموفقيت ذخيره شد

en: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge File Compare
fa: 
     همسنجي پرونده 
    
    
    
     وينمرج.مقايسه پرونده
     مقايسه پرونده وينمرج

en: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge Folder Compare
fa: 
     همسنجي پوشه 
    
    
    
     وينمرج.مقايسه پوشه
     مقايسه پوشه وينمرج

en: WinMerge comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software and you are welcome to redistribute it under certain circumstances; see the GNU General Public License in the Help menu for details.
fa:  وينمرج بکلي بدون هيچ ضمانتي عرضه مي شود. اين يک نرم افزار رايگان است و شما تحت برخي شرايط صاحب اختيار در نشر آن هستيد. براي جزئيات مجوز عمومي کلي   جي ان يو   را در گزينگان / فهرست راهنما ببينيد

en: &Abort
fa: &A لغو

en: &Retry
fa: &R کوشش دوباره

en: &Ignore
fa: &I چشم پوشي

en: Ignore &all
fa: &a چشم پوشي از همه

en: &Yes
fa: &Y بله

en: Yes to &all
fa: &a همگي آري

en: &No
fa: &N خير

en: No to a&ll
fa: &l همگي خير

en: &Continue
fa: &C ادامه

en: &Skip
fa: &S پرش

en: Skip &all
fa: &a پرش از همگي

en: Don't display this &message again.
fa: &m دوباره اين پيام را نمايش نده

en: Syntax
fa: نحو

en: Differences
fa:  تفاوتها

en: To:
fa:  به :

en: From left:
fa:  از چپ :

en: To left:
fa:  به چپ :

en: From right:
fa:  از راست :

en: To right:
fa:  به راست :

en: Version %1
fa:  نسخه %1

en: Options (%1)
fa: (%1) خيارات

en: All message boxes are now displayed again.
fa:  هم اکنون تمام جعبه هاي پيام دوباره نمايش داده ميشود.

en: Value in Tab size -field is not in range WinMerge accepts.
    
    Please use values 1 - %1.
fa:  عدد موجود در بخش  اندازه جهش  در گستره اي که براي وينمرج قابل قبول باشد، نيست 
     1 - %1 لطفا مقادير روبرو استفاده شود :

en: Open
fa:  باز

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
fa: برنامه ها |*.exe;*.bat;*.cmd|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
fa:  همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: WinMerge Project Files (*.WinMerge)|*.WinMerge||
fa:  پرونده هاي پروژه وينمرج  (*.WinMerge)|*.WinMerge||

en: Options files (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||
fa:  پرونده هاي خيارات  (*.ini)|*.ini|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: Text Files (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||
fa:  پرونده هاي متني  (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: HTML Files (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||
fa: HTML  پرونده هاي  (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: XML Files (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||
fa: XML  پرونده هاي  (*.xml)|*.xml|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: Extension
fa:  توسعه

en: Name
fa:  نام

en: Location
fa:  محل

en: Filters
fa:  صافيها

en: Description
fa:  شرح

en: Select filename for new filter
fa:  انتخاب نام پرونده براي صافي جديد

en: File Filters (*.flt)|*.flt|All Files (*.*)|*.*||
fa:  پرونده صافيها  (*.flt)|*.flt|همه پرونده ها  (*.*)|*.*||

en: Cannot find file filter template file!
    
    Please copy file %1 to WinMerge/Filters folder:
    %2.
fa:  نمي توان پرونده قالب صافي را يافت ! 
    
     لطفا پرونده روبرو به پوشه صافيهاي وينمرج (زير) رونوشت برداري شود : %1 
    %2

en: Cannot copy filter template file to filter folder:
    %1
    
    Please make sure the folder exists and is writable.
fa:  نمي توان پرونده قالب صافي را به پوشه صافي (زير) رونوشت برداري نمود :  
    %1
     لطفا اطمينان حاصل شود که پوشه وجود دارد و قابل نوشتن است

en: User's filter file folder is not defined!
    
    Please select filter folder in Options/System.
fa:  پوشه پرونده صافي کاربر تعريف نشده است ! 
    
     لطفا در خيارات > سيستم  پوشه صافي را انتخاب نماييد

en: Failed to delete the filter file:
    %1
    
    Maybe the file is read-only?
fa:  حذف ناموفق پرونده صافي : 
    %1
    
    ممکن است که پرونده   فقط خواندني   باشد؟

en: Locate filter file to install
fa:  تعيين پرونده صافي براي نصب

en: Installing filter file failed.
    
    Could not copy new filter file to filter folder.
fa:  نصب پرونده صافي ناموفق بود 
    
     نمي توان پرونده صافي جديد را به پوشه صافي رونوشت برداري نمود

en: Filter file already exists. Overwrite existing filter?
fa:  پرونده صافي پيش از اين وجود دارد. آيا صافي موجود دوباره نويسي شود؟

en: Regular expression
fa:  عبارت منظم / قاعده مند

en: Filters were updated. Do you want to refresh all open folder compares?
    
    If you do not want to refresh all compares now you can select 'No' and refresh compares later.
fa:  صافي ها   به هنگام   شدند. آيا مي خواهيد تا تمام همسنجيهاي پوشه باز، دوباره انجام شود؟ 
    
      اگر نمي خواهيد تمام همسنجيهاي بازسازي شود، مي توانيد خير را انتخاب کرده و همسنجيها را بعدا بازسازي نماييد

en: Folder Comparison Results
fa:  نتايج همسنجي پوشه ها

en: File Comparison
fa:  همسنجي پرونده

en: Untitled left
fa:  چپ بدون عنوان

en: Untitled right
fa:  راست بدون عنوان

en: Theirs File
fa:  پرونده ديگران

en: Mine File
fa:  پرونده خودم

en: Line: %s
fa:  خط : %s

en: Merge
fa:  پيوند زدن

en: Difference %1 of %2
fa:  تفاوت %1 از %2

en: %1 Differences Found
fa:  تفاوتهاي پيدا شده = %1

en: 1 Difference Found
fa:  يک تفاوت پيدا شد

en: Item %1 of %2
fa:   مورد %1 از %2

en: Items: %1
fa:  موارد : %1

en: Select two existing folders or files to compare.
fa:  انتخاب دو پوشه يا پرونده موجود براي مقايسه؟

en: Folder Selection
fa:  انتخاب پوشه

en: Both paths are invalid!
fa:  هر دو مسير وجود ندارند !

en: Cannot compare file and folder!
fa:  نميتوان پوشه و پرونده را مقايسه کرد !

en: File not found: %1
fa:  پرونده روبرو پيدا نشد : %1

en: File not unpacked: %1
fa:  بسته پرونده روبرو باز نشد : %1

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
fa:  نمي توان پرونده را باز نمود 
    %1
    
    %2

en: Failed to parse conflict file.
fa:  ناموفق بودن تجزيه و تحليل پرونده تعارض

en: The file
    %1
    is not a conflict file.
fa:  پرونده 
    %1
    يک پرونده تعارض، نمي باشد

en: Save As
fa:  ذخيره کردن به صورت

en: Save changes to %1?
fa:  آيا تغييرات در %1 ذخيره شود؟

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file? (No to save as new filename.)
fa: پرونده  %1 بصورت فقط خواندني علامت زده شده است. آيا مايل هستيد   پرونده فقط خواندني   باطل گردد؟ - با نام جديد ذخيره نگردد

en: Error backing up file
fa:  خطا در تهيه پرونده پشتيبان

en: Unable to backup original file:
    %1
    
    Continue anyway?
fa:  قادر به تهيه پشتيبان از پرونده اصلي نمي باشد : 
    %1
    
     به هر حال کار ادامه يابد؟

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	- use a different filename (Press OK)
    	- abort the current operation (Press Cancel)?
fa:  ذخيره پرونده ناموفق بود 
    %1
    %2
     آيا مي خواهيد که : 
    	- يک نام پرونده متفاوت استفاده کنيد - تاييد را بفشاريد 
    	- عمل جاري لغو شود - لغو را بفشاريد ؟

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
fa:  افزايه '%2' نمي تواند تغييرات شما روي پرونده سمت چپ را به '%1' بصورت بسته بندي، پشت نويسي نمايد 
    
     پرونده اصلي تغيير نخواهد کرد 
    
     آيا مي خواهيد که نسخه با بسته بازشده به صورت پرونده ديگري ذخيره شود؟

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
fa:  افزايه '%2' نمي تواند تغييرات شما روي پرونده سمت راست را به '%1' بصورت بسته بندي، پشت نويسي نمايد 
    
     پرونده اصلي تغيير نخواهد کرد 
    
     آيا مي خواهيد که نسخه با بسته بازشده به صورت پرونده ديگري ذخيره شود؟

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
fa:  برنامه کاربردي ديگري پرونده  
    %1
     را از آخرين وقتي که وينمرج آن را بارگيري است، بهنگام درآورده است.
    
      پرونده تغيير يافته دوباره نويسي شود؟

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
fa: %1
     بصورت فقط خواندني علامت دار شده است. آيا مايل هستيد که مورد فقط خواندني باطل گردد؟

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    Do you want to reload the file?
fa:  برنامه کاربردي ديگري پرونده  
    %1
     را از آخرين وقتي که وينمرج آن را پوييده است، بهنگام درآورده است.
    
     آيا مايل هستيد که پرونده دوباره بارگيري شود؟

en: Save Left File As
fa:  ذخيره پرونده چپ به صورت

en: Save Right File As
fa:  ذخيره پرونده راست به صورت

en: The file
    %1
    has disappeared. Please save a copy of the file to continue.
fa:  پرونده 
    %1
     ناپديد شده است. لطفا يک رونوشت از پرونده را ذخيره نماييد تا کار ادامه يابد

en: Cannot merge differences when documents are not in synch.
    
    Refresh documents before continuing.
fa: موقعي که اسناد همگام نيستند، نمي توان تفاوتها را  پيوند زد 
    
     اسناد قبل از ادامه کار بازسازي / تازه شوند

en: Break at whitespace
fa:  توقف در فاصله سفيد

en: Break at whitespace or punctuation
fa: توقف در فاصله سفيد يا نقطه / نشان گذارى

en: Right to Left (%1)
fa:  راست به چپ - %1

en: Left to Right (%1)
fa:  چپ به راست - %1

en: Left to... (%1)
fa:  چپ به ... - %1

en: Right to... (%1)
fa:  راست به ... - %1

en: Left (%1)
fa:  چپ - %1

en: Right (%1)
fa:  راست - %1

en: Both (%1)
fa:  هر دو سمت - %1

en: Left side - select destination folder:
fa:  طرف چپ - انتخاب پوشه مقصد :

en: Right side - select destination folder:
fa:  طرف راست - انتخاب پوشه مقصد :

en: (%1 Files Affected)
fa: {  پرونده هاي تحت تاثير واقع شده:  %1 }

en: (%1 of %2 Files Affected)
fa: {  پرونده هاي تحت تاثير واقع شده: %1 از %2  }

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
fa:  آيا مطمئن هستيد که مي خواهيد 
    
     را حذف نماييد %1 ?

en: Are you sure you want to copy?
fa:  آيا مطمئن هستيد که ميخواهيد رونوشت برداري نماييد از؟

en: Are you sure you want to copy %d items?
fa:  فقره رونوشت برداري شود؟ %d آيا مطمئن هستيد که مي خواهيد از

en: Operation aborted!
    
    Folder contents at disks has changed, path
    %1
    was not found.
    
    Please refresh the compare.
fa:  عمل لغو گرديد ! 
    
    محتواي پوشه در ديسکها / گرده ها تغيير يافته است، مسير 
    %1
     پيدا نشد 
     لطفا مقايسه را تجديد نماييد

en: Are you sure you want to move?
fa:  آيا مطمئن هستيد که ميخواهيد اين را جابجا نماييد؟

en: Are you sure you want to move %d items?
fa:  مورد جابجا شود؟ %d

en: Confirm Move
fa:  تاييد جابجايي

en: Failed to execute external editor: %1
fa:  اجراي ناموفق ويراستار خارجي : %1

en: Unknown archive format
fa:  بايگاني با قالب بندي ناشناس

en: Filename
fa:  نام پرونده

[ctx: DirView|ColumnHeader]
en: Folder
fa:  پوشه

en: Comparison result
fa:  نتيجه مقايسه

en: Left Date
fa:  تاريخ چپ

en: Right Date
fa:  تاريخ راست

en: Left Size
fa:  اندازه چپ

en: Right Size
fa:  اندازه راست

en: Right Size (Short)
fa:  سمت راست - مختصر

en: Left Size (Short)
fa:  سمت چپ - مختصر

en: Left Creation Time
fa:  زمان ايجاد چپي

en: Right Creation Time
fa:  زمان ايجاد راستي

en: Newer File
fa:  پرونده جديدتر

en: Left File Version
fa:  نسخه پرونده چپ

en: Right File Version
fa:  نسخه پرونده راست

en: Short Result
fa:  نتيجه کوتاه

en: Left Attributes
fa:  خصيصه هاي چپي

en: Right Attributes
fa:  خصيصه هاي راستي

en: Left EOL
fa: آخر خط چپ چين

en: Right EOL
fa: آخر خط راست چين

en: Left Encoding
fa:  کدبندي چپ

en: Right Encoding
fa:  کدبندي راست

en: Ignored Diff
fa:  تفاوت چشم پوشي شده

[ctx: DirView|ColumnHeader]
en: Binary
fa:  دودويي

en: Unpacker
fa:  باز کننده بسته

en: Prediffer
fa:  پيش فرق گذار

en: Unable to compare files
fa:  ناتوان از همسنجي پرونده هاست

en: Item aborted
fa:  مورد انصرافي

en: File skipped
fa:  پرونده از قلم افتاده

en: Folder skipped
fa:  پوشه از قلم افتاده

en: Left only: %1
fa:  فقط چپ : %1

en: Right only: %1
fa:  فقط راست : %1

en: Binary files are identical
fa:  پرونده هاي دودويي همسان هستند

en: Binary files are different
fa:  پرونده هاي دودويي متفاوت هستند

en: Files are different
fa:  پرونده ها متفاوت هستند

en: Folders are different
fa:  پوشه ها متفاوت هستند

en: Left Only
fa:  فقط چپ

en: Right Only
fa:  فقط راست

en: Error
fa:  خطا

en: Text files are identical
fa:  پرونده هاي متني همسان هستند

en: Text files are different
fa:  پرونده هاي متني متفاوت هستند

en: Elapsed time: %ld ms
fa:  زمان سپري شده - ميلي ثانيه : %ld

en: 1 item selected
fa:  يک مورد انتخاب شد

en: %1 items selected
fa: موارد انتخاب شده = %1

en: Filename or folder name.
fa:  نام پرونده يا پوشه

en: Subfolder name when subfolders are included.
fa:  نام زيرپوشه موقعي که زيرپوشه ها شامل هستند

en: Comparison result, long form.
fa:  شکل مبسوط نتايج همسنجي / مقايسه

en: Left side modification date.
fa:  تاريخ تغيير سمت چپي

en: Right side modification date.
fa:  تاريخ تغيير سمت راستي

en: File's extension.
fa:  توسعه پرونده

en: Left file size in bytes.
fa:  اندازه پرونده چپ به بايت

en: Right file size in bytes.
fa:  اندازه پرونده راست به بايت

en: Left file size abbreviated.
fa:  اندازه پرونده سمت چپ بصورت مختصر نمايش داده مي شود

en: Right file size abbreviated.
fa:  اندازه پرونده سمت راست بصورت مختصر نمايش داده مي شود

en: Left side creation time.
fa:  زمان ايجاد طرف چپ

en: Right side creation time.
fa:  زمان ايجاد طرف راست

en: Tells which side has newer modification date.
fa:  مي گويد که تاريخ تغيير کدام سمت جديدتر است

en: Left side file version, only for some file types.
fa:  نگارش پرونده سمت چپ، فقط براي برخي از انواع پرونده ها

en: Right side file version, only for some file types.
fa:  نگارش پرونده سمت راست، فقط براي برخي از انواع پرونده ها

en: Short comparison result.
fa:  نتيجه همسنجي بطور کوتاه

en: Left side attributes.
fa:  خصيصه هاي سمت چپ

en: Right side attributes.
fa:  خصيصه هاي سمت راست

en: Left side file EOL type.
fa:  نوع انتهاي خط در پرونده سمت چپ

en: Right side file EOL type.
fa:  نوع انتهاي خط در پزونده سمت راست

en: Left side encoding.
fa:  کدبندي سمت چپ

en: Right side encoding.
fa:  کدبندي سمت راست

en: Number of ignored differences in file. These differences are ignored by WinMerge and cannot be merged.
fa:  شماره تفاوتهاي چشم پوشي شده در پرونده. اين تفاوتها توسط وينمرج چشم پوشي شده است و قابل پيوند زدن نيست

en: Number of differences in file. This number does not include ignored differences.
fa:  شماره تفاوتها در پرونده. اين شماره شامل تفاوتهاي چشم پوشي شده نمي شود

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
fa:  نمايش يک ستاره * در صورتيکه پرونده دودويي باشد

en: Compare %1 with %2
fa:  همسنجي  %1 با  %2

en: Comma-separated list
fa:  فهرستي که با کاما جدا شده باشد

en: Tab-separated list
fa:  فهرست جداشده با کليد جهش

en: Simple HTML
fa:  ساده اچ تي ام ال

en: Simple XML
fa:  ساده ايکس ام ال

en: The report file already exists. Do you want to overwrite existing file?
fa:  پيش از اين، پرونده گزارش وجود داشته است. آيا مايليد که پرونده جايگزين شود ؟

en: Error creating the report:
    %1
fa:  خطا در ايجاد گزارش : 
    %1

en: The report has been created successfully.
fa:  گزارش با موفقيت ايجاد شده است

en: The same file is opened in both panels.
fa:   يک  پرونده در هر دو تابلو باز شده است

en: The selected files are identical.
fa:  پرونده هاي انتخاب شده همسان هستند

en: An error occurred while comparing the files.
fa:  به هنگام همسنجي پرونده ها خطايي رخ داد

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
fa:  پرونده هاي موقتي را نمي توان ايجاد نمود. تنظيمات مسير موقت بررسي گردد

en: These files use different carriage return types.
    
    Do you want to treat all carriage return types as equivalent for this comparison?
    
    Note: If you always want to treat all carriage return types as equivalent, set the option 'Ignore carriage return differences (Windows/Unix/Mac)' in the Compare tab of the options dialog (available under Edit/Options).
fa:  اين پرونده ها از نوع متفاوتي از علامت بازگشت به سر سطر استفاده مي نمايند 
    
     آيا مايل هستيد که در اين مقايسه  همه اين علامتها به صورت يکسان در نظر گرفته شوند؟ 
    
    توجه: در صورتيکه مي خواهيد براي هميشه تمام انواع علامتهاي بازگشت به سر سطر يکسان در نظر گرفته شوند، انتخاب "ناديده گرفتن تفاوت علامتهاي بازگشت به سر سطر ..." در بخش مقايسه / همسنجي پنجره محاوره خيارات {موجود زير ويرايش>خيارات} علامت زده شود

en: The selected folder is invalid.
fa:  پوشه انتخاب شده وجود ندارد

en: Cannot open a binary file to editor.
fa:  نمي تواند پرونده دودويي را در ويراستار باز نمايد

en: The folder exists only in other side and cannot be opened.
    
    Do you want to create a matching folder:
    %1
    to the other side and open these folders?
fa:  پوشه مورد نظر تنها در سمت ديگر وجود دارد و نمي توان آن را بازکرد 
    
     آيا مايل هستيد که يک پوشه تطبيقي ايجاد نماييد؟ 
    %1
    به سمت ديگر و بازشدن اين پوشه ها ؟

en: Different codepages found in left (cp%d) and right (cp%d) files.
    Displaying each file in its codepage will give a better display but merging/copying will be dangerous.
    Would you like to treat both files as being in the default Windows codepage (recommended)?
fa:  در پرونده هاي راست  و چپ صفحه کدهاي متفاوتي پيدا شد  cp%d و  cp%d 
     نمايش هر پرونده در صفحه کد خودش جلوه بهتري دارد اما رونوشت برداري / پيوند زني خطرناک خواهد بود 
     آيا مايل هستيد تا با هر دو پرونده به شکلي که در صفحه کد پيش فرض ويندوز مي باشد، کار شود - اينگونه توصيه ميشود - ؟

en: Information lost due to encoding errors: both files
fa:   اطلاعات به دليل خطاهاي کدبندي از دست رفت : در پرونده هر دو سمت

en: No difference
fa:  بدون فرق

en: Line difference
fa:  تفاوت خط به خط

en: Replaced %1 string(s).
fa:   رشته {هاي} جايگزين شده : %1

en: Cannot find string "%s".
fa:  نمي توان رشته روبرو را پيدا کرد :  "%s"

en: Location Pane
fa:  چهارگوش مکان

en: Diff Pane
fa:  چهارگوش تفاوت

en: Patch file successfully written.
fa:  پرونده وصله  با موفقيت نوشته شد

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
fa:  پرونده وصله در حال حاضر موجود مي باشد. آيا مي خواهيد تا بازنويسي شود؟

en: [%1 files selected]
fa: {  پرونده هاي انتخاب شده:   %1 }

en: Normal
fa:  عادي

en: Context
fa:  متن

en: Unified
fa:  يکپارچه شده

en: Could not write to file %1.
fa: نمي تواند در پرونده 1%  بنويسد

en: The specified output path is not an absolute path: %1
fa:  مسير خروجي مشخص شده يک مسير مطلق نمي باشد : %1

en: Specify an output file.
fa:  يک پرونده خروجي را مشخص نماييد

en: Cannot create a patch file from binary files.
fa:  نمي توان يک وصله پرونده از پرونده هاي دودويي تهيه نمود

en: Please save all files first.
    
    Creating a patch requires that there are no unsaved changes in files.
fa:  لطفا نخست تمام پرونده ها را ذخيره نماييد 
    
    ايجاد يک وصله نيازمند اينست که هيچ تغيير ذخيره نشده اي در پرونده ها وجود نداشته باشد

en: Folder does not exist.
fa:  پوشه وجود ندارد

en: Archive support is not enabled.
    All needed components (7-Zip and/or Merge7z*.dll) for archive support cannot be found.
    See manual for more info about archive support and how to enable it.
fa:   پشتيباني از بايگاني فعال نشده است 
     تمام اجزاء مورد نياز  براي پشتيباني از بايگاني را نمي توان يافت - Merge7z*.dll &/ 7-Zip   - 
     براي اطلاع بيشتر از پشتيباني بايگاني و چگونگي فعالسازي آن، کتابچه راهنما را ببينيد

en: Select file for export
fa:  انتخاب پرونده براي صدور

en: Select file for import
fa:  انتخاب پرونده براي ورود

en: Options imported from the file.
fa:  خيارات از پرونده وارد شد

en: Options exported to the file.
fa:  خيارات به پرونده صادر شد

en: Failed to import options from the file.
fa:  ورود خيارات از پرونده ناموفق بود

en: Failed to write options to the file.
fa:  نگارش خيارات در پرونده ناموفق بود

en: You are about to close several compare windows.
    
    Do you want to continue?
fa:  شما در حال بستن چندين پنجره مقايسه / همسنجي هستيد 
    
    آيا مايل به ادامه هستيد ؟

en: Mixed
fa:  مخلوط

en: None
fa:  هيچيک

en: Type
fa:  نوع

en: Editor script
fa: دست نوشته براي ويراستار

en: 
    Copy All to Right
fa: 
    رونوشت برداري همه به راست

en: 
    Copy All to Left
fa: 
    رونوشت برداري همه به چپ

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension).
fa:  بازکننده بسته تطبيق داده شده روي هر دو پرونده ها بکار بسته مي شود

en: No prediffer (normal)
fa:  بدون پيش فرق گذار - عادي

en: Suggested plugins
fa:  افزايه هاي پيشنهادي

en: Private Build: %1
fa:  ساخت شخصي : %1

en: Plugin Settings
fa:  قرارگاههاي افزايه ها

en: WSH not found - .sct scripts disabled
fa:  .sct پيدا نشد -  دست نوشته ها غير فعال شد WSH

en: G&o to Line %1
fa: &G   برو به خط  %1

en: Disabled
fa:  غير فعال

en: From file system
fa:  از دستگاه (سيستم) پرونده ها

en: From Most Recently Used list
fa:  از فهرست آخرين پرونده ها

en: No Highlighting
fa:  برجسته نکردن

en: Batch
fa:  دسته

en: Portable Object
fa:  شيئ حمل شدني

en: Resources
fa:  منابع

en: Shell
fa:  پوسته

en: Allow only one instance to run
fa: اجازه اجراي همزمان تنها يک نسخه از نرم افزار
